reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

DSC_0080_m.JPG
 
reklama
Witam moje kochane ciocie marcówkowe!

Melduje się wreszcie z córeczką na ręku a nie w brzuszku :rofl2::laugh2::rofl2:.
Nie wiem kiedy nadrobie to wszystko co napisałyście przez cały tydzień mojej nieobecności, ale pomalutku się postaram.
Dzidzia jest kochana, wczoraj dopiero dostałam mleczko i jak się naje do syta śpi jak klops :-) tak że póki co (odpukać) nie mogę narzekać na dzidzie.
Jestem prze-szczęśliwa no i gratulacje innym rozdwojonym mamusiom !!!

Na razie życzę Wszystkim wesołych i spokojnych świąt i żeby dzidzie rosły zdrowo!
 
Ja tylko na chwilkę.

Chciałabym życzyć Wam i Waszym rodzinkom wszystkiego co najlepsze na Święta. Oby były pełne miłości i ciepła.

Buziaki Marcóweczki
 
Witam
Marteczka jeszcze nie rodze.Dam znac jak cos ale w sumie chcialbym zeby mnie w nocy zlapalo?:)
.Mrówa bananów nie zabraknie:-Di juz mi sie przejadły ale najszybciej podnosza poziom cukru,
Beti nie powinnam zreszta J doglada czesto mijego trawnika odkąd stracilam go z pola widzenia:-D:-D:-D
Weronika ciesze sie razem z Toba
Drogie marcóweczki
Jaj przepieknie malowanych,Swiąt słonecznie rozesmianych
w poniedziałek duzo wody
zdrowia,szczęścia oraz zgody.
Życza Beata(z Kaya w brzuszku) i Jacek
 
Z okazji Świąt Wielkanocnych
Najserdeczniejsze życzenia
Zdrowia Szczęścia
oraz Wszelkiej pomyślności
dla Was oraz Waszych rodzin
 
Marcóweczki, życzę Wam spokojnych Świąt Wielkanocnych spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych radości i miłości.
Wszystkim rozdwojonym mamusiom życzę spokojnych i zdrowych dzieciaczków, a ciężarównkom łatwych i szybkich porodów i również urodzenia spokojnych i zdrowych dzieciaczków.
 
W dniu Wielkanocy
życzę Wam mocy,
zero zmęczenia,
dużo natchnienia,
serca szczerego,
oraz domu ciepłego!
Niech to będzie czas uroczy,
życzę wszystkim miłej nocy...

Ania z rodzinką:-)
 
reklama
WESOLYCH SWIAT, SMACZNYCH JAJECZEK I MOKREGO DYNGUSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Dzieki Wam dziewczyny za gratulacje i za pamiec, nie myslalam, ze ktos tu o mnie jeszcze pamieta:-D
Wszystko Wam opisze po swietach, tzn. czemu mnie nie bylo i w ogole jak porod...
Mala jest fajna, je i spi, czasami tylko ma mamy problem z wzdéciami pomimo tego, ze pilnuje diety, chyba niestety musimy to przezyc i tyle!
Mrowa, Skaba- fajnie, ze nasze maluchy urodzily sie w tym samym dniu-hehhehe;-)
Jeszcze raz rodzinnych Swiat, wracam zaraz po nich...
 
Do góry