reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Marku, myślę że szybko zapomnisz o ciężkich przeżyciach z porodu żony, jak tylko razem z Emilką wrócą do domku...:tak:
Ps. Chyba rodziłam podobnie, tzn. długo leżałam na sali porodowej i rodziłam naturalnie, jednak w decydującym momencie i okazało się, że muszą mnie zawieźć na blok operacyjny do cesarskiego cięcia... było bardzo źle...

 
reklama
Mezu Doris ucałuj zonke mocno od nas:-) najwazniejsze ze wszystko dobrze sie skonczyło:-)
Beti oj wiem cos na ten temat w końcu miałam 2cc:baffled::no: z czasem bedzie lepiej:tak:
 
Skaba synus ma na imie Jakub wazyl 2380 i 50cm ur 29.03 godz 19.50.:-)
a co do zdjecia jak wstawiam juz kod i biore na podglad to mi wyskakuje filed cos tam :crazy: ale jeszcze poprubuje moze m sie uda:zawstydzona/y:
 
Witam dziewczyny w ten pochmurny dzień:-)
Wstałysmy dzisiaj o 8, teraz maleńka spi, ja byłam w sklepie rowerem!! oj jak dawno nie jeździłam - super uczucie!!:-) A teraz trzeba sie wziąć za sprzatanie i obiadek:tak:
Marek przekaz Doris całuski i pozdrowienia!!
 
Marteczka - mi też jeszcze dokucza hemoroid - biorę czopki Procto-Glywenol i już czuję duuuużą ulgę.

dorota - posłuż się tym, polecam metodę z image shack. :tak: (ja po tym ogarnęłam to wstawianie zdjęć)

A Nygus jadł w nocy jeden raz a potem dopiero o 7.00 :tak:
Tylko na razie nie ma poprawy z uczuleniem.. :-(
 
Marku pozdrów swoje dzielne dziewczynki!!!I nie przejmuj się mój facet cwaniaczek na co dzień a uciekł z sali porodowej do kaplicy kiedy wydałam z siebie pierwszy okrzyk bólu,a dodam,ze poród przebiegał wtedy zupełnie prawidłowo.:-D
Ninja buziaczki dla syncia przej...jak takiemu maleństwu coś dokucza a my jesteśmy bezradne:no:.A te czopki na receptę są?
 
Męzu Doris moj luby skakał przed drzwiami porodówki zdajac relacje mojej mamie , która tez tam czekala :p a Marteczka swoja drogo moj tez przy kaplicy siedział :p:p
 
no widzisz Sabinko, a tak ostatnio się przejmowałaś... po burzy zawsze wychodzi słońce...
a przy okazji taka dzisiaj wiosenna, słoneczna pogoda, a ja muszę się kisić w domku...:-(
dziewczyny, za to Wy ruszajcie na spacery:-D
 
reklama
Do góry