reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
echhhh, cały czas marzę o chłopcu :tak: zawsze mówiłam, że chcę mieć synka, któremu będę pokazywać koparkę na ulicy i jak z procy strzelać :-p
ale teraz JESTEM PRZEKONANA, że to dziewczynka. nie pytajcie, skąd wiem :-p

A ja bym chciala druga dziewczynke, ale czuje ze bedzie chlopak :sorry:
W sumie nie wazne, aby zdrowe bylo :tak:
 
a u mnie wsio ryba, jak wpiszę lat 27 to dziewczynka i jak 28 też ;-)

jak mi dobrze w domu, nic nie robię, lenię się za dwóch :-)
chociaż w tym tygodniu przylatują do nas goście na parę dni i trzeba wszystko przygotować, bo jak na razie w gościnnym pokoju rozgościła się góra prasowania :szok: kiedy to się nazbierało?? :eek:
 
Program służy do wyznaczenia przewidywanej płci dziecka na podstawie wieku kalendarzowego jego mamy, wiec wydaje mi sie ze chodzi o wiek wg rocznika a nie skonczonych urodzin

mi wychodzi chlopak
 
Agniesiak85 bardzo mi miło :)
Jak u Ciebie z objawami, ja wieczorami mam silne nudnosci i bóle żołądka, jutro mam wizyte u gina, ciekawa jestem który to tydzien u mnie....
Odezwij się jak tam po wizycie:tak: Mam nadzieję, że dobrze:tak::-)

Ja sobie właśnie oglądam zdjęcia brzucholków stycznióweczek, oj mają je już pokaźne:tak:. Niektóre lutóweczki też już wklejaja zdjęcia, także dziewczyny za jakiś miesięc niektóre z nas będą mogły się już pochwalić:-p
A wiecie... że ja już w ulubionych jeansach nie moge się dopiąc? tzn dopnę się ale strasznie mnie gniecie a usiąśc w zapiętych to z cudem graniczy:tak: Macica już się rozpulchnia i to dlatego..
matko jak ja już teraz się nie mieszczę w biodróweczki.. heeh;-)
Musze pomyślec o spodniach ciązowych:-D
 
Witam !

Jestem tu nowa, więc się przywitam :) Jutro pierwsza wizyta u lekarza. Jestem ciekawa co mi moja ginekolog powie w kwestii terminu porodu. Jak sobie policzę na kalkulatorze internetowym, to na każdym innym mi wychodzi co innego :) albo marzec albo kwiecień. Więc jestem ciekawa. Na początek jednak mówię - -dzień dobry i mam nadzieję, że mnie przygarniecie pod swoje skrzydła :)
 
Hej dziewczynki.

Fajny programik.Mnie wyszla dziewczynka.Ciekawe jaka jest sprawdzalnosc statystyczna.Bo ja czuje ze bedzie chlopak. Po pierwsze u mnie byl chlopak,dziewczynka i teraz kolej na chlopaka.Po drugie objawy zblizone do tych z Kubusiem.Zobaczymy.

Co do humorkow to ze mnie sie smieja ze moj humor zmienia sie jak reklamy w telewizorze. Smieje sie a za minute na wszystkich wydzieram. A co do placzu ostatnio na mszy w kosciele sie rozplakalam gdy ksiadz szedl do oltarza z procesja.Fajnie nie? Nie wiedzialam jak zapanowac nad lzami. Pozniej co piesn to lzy w oczach. normalnie szalenstwo. A najbardziej moj ma przerabane bo za wszystko obrywa.A on z usmiechem na twarzy mnie uspakaja .Musze mu przyznac ze ma cierpliwosc chlop.
 
Witam !

Jestem tu nowa, więc się przywitam :) Jutro pierwsza wizyta u lekarza. Jestem ciekawa co mi moja ginekolog powie w kwestii terminu porodu. Jak sobie policzę na kalkulatorze internetowym, to na każdym innym mi wychodzi co innego :) albo marzec albo kwiecień. Więc jestem ciekawa. Na początek jednak mówię - -dzień dobry i mam nadzieję, że mnie przygarniecie pod swoje skrzydła :)
-----------------
Witaj i powodzenia na wizycie.Oczywiscie odezwij sie co i jak gdy wrocisz.

A wiecie... że ja już w ulubionych jeansach nie moge się dopiąc? tzn dopnę się ale strasznie mnie gniecie a usiąśc w zapiętych to z cudem graniczy:tak: Macica już się rozpulchnia i to dlatego..
matko jak ja już teraz się nie mieszczę w biodróweczki.. heeh;-)
Musze pomyślec o spodniach ciązowych:-D

/QUOTE]

Ja juz od tygodnia nosze dresowe spodnie a w dzinsy tylko jedne wciskam sie bo mi niewygodnie i na mdlosci mnie bierze.Wiec chyba i ja pomysle juz o ciazowkach.ale to chyba normalne przy 3 ciazy
 
reklama
Ja tez sprawdzilam poprzednie i tamte sie dwie sprawdzily.U mnie to wszystko jedno,mam chlopca i dziewczynke.Oby zdrowe bylo​
 
Do góry