Miroslava1979
Szalona Żoneczka ;-)
Ja na początku miałam torbiel, ale ona sama znikła, chyba pękła, bo miałam wtedy niezłe krwawienie, a po torbieli nie było potem już sladu.
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
W tej ciąży też słucham się lekarza i robie badania o które prosi i jestem dobrej myśli, że tym razem będzie dobrze

;-):-) wiecie co jest najśmieszniejsze z tym kwasem foliowym? że niby wszyscy lekarze pytają czy bierzesz w ciąży, ale jak trafiłam z plamieniem do szpitala na 4 dni, to dostawałam tylko no-spę i luteinę... jaki kwas foliowy, jakie witaminy... i ta dieta szpitalna - śmiechu warte to wszystko...jejku...przepraszam nie chciałam nikogo nastraszyc ani tym bardziej denerwowac....po prostu wszedzie sie trąbi o tym kwasie foliowym...nawet lekarze pytaja i polecaja brac....



w srode ide do lekarza i sie zapytam.