Maniulka mi też się wydaje że to malutki guzek, i wszystko będzie ok

:-)
co do spania to mnie w nocy budzi ból bioder, rano wstaję jak połamana tak mnie wszystko boli

zazdroszczę wam tej energii, u mnie w chacie już dawno porządku nie było, ja nie mam siły po pracy jeszcze latać ze ścierką i kurze ścierać, zresztą córcia stęskniona też chce się z mamą pobawić, a mąż ma pracę wyjazdową i w domu jest tylko przez 1 tydzień w miesiącu, to wtedy panujemy nad chatą bo jedno się zajmie dzieckiem a drugie ogarnie bałagan
a dziś tak mnie dół brzucha boli , młody mnie wciąż tam kopie i chyba dlatego

KasiulkaW mi w pierwszej ciąży wody płodowe 2 dni odchodziły zanim zaczęli wywoływać poród, podłączali mnie tylko często pod jakiś aparat, tylko że ja wcale nie miałam rozwarcia a skurcze bardzo słabe, potem 14godzin na porodówce , 4 kroplówki i udało się urodzić. Córcia zdrowiutka, 10punktów
Justina lepiej weź ten antybiotyk , ja na mój kaszel też teraz dostałam i to ginka mi przepisała, bo boi się że kaszel może spowodować wcześniejsze odejście wód. Więc biorę zobaczymy czy pomoże

:-)