Agusia1987
Entuzjast(k)a
Miroslava do Żukowa w ośrodku zdrowia ;-) hi hi i też mam wizytę w piątek 13stego ;-)
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Miroslava do Żukowa w ośrodku zdrowia ;-) hi hi i też mam wizytę w piątek 13stego ;-)
ja miałam na 11, ale ze wzgledu na opóźnienie weszłam dopiero o 11:40, a byłam w ośrodku już ok 10:45
ja też już będę miała wizyty co dwa tygodnieHmm a ja wczoraj bylam na wizycie i nastepna za 2 tygodnie. wypada na 29 stycznia ale przenioslam ja na 3 luty bo bede miala wtedy wyplate. Obiadek czeka tez :-) kotleciki mielone ziemniaczki i mizeria.. a ja mam ochote na karmi malinowa pasja![]()
![]()


udało mi się zrobić za dopłatą usg 3d jest taka sliczna i ma nosek po mnie 

usmiechałą się i ziewała roczką buzie przecierała,ułożona jest główką do dołu
i tylko podala wage i sprawdzila czy wszysto ok ale buzi nie widzialam