• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Marzec 2009

reklama
dzięki za wszystkie opinie i wskazówki z tymi skurczami i porodem. Wszystko sie okaże "w praniu" kiedy nadejdzie czas jak sobie z tym poradzę i czy nie pojade za wcześnie ani za poźno... okaze się ...

Ja juz prawie mam gotowy obiad zupa pomidorowa i kotlety z piersi kurczaka tylko ziemniaków nie chce mi się obierać i chyba kupię frytki :). łazą za mną od jakiegoś czasu. dla mnie 13 nie jest pechowa:))
 
Hmm a ja wczoraj bylam na wizycie i nastepna za 2 tygodnie. wypada na 29 stycznia ale przenioslam ja na 3 luty bo bede miala wtedy wyplate. Obiadek czeka tez :-) kotleciki mielone ziemniaczki i mizeria.. a ja mam ochote na karmi malinowa pasja :-D :-D
 
Melduję się :-):-):-)Po usg radosć powróciła córcia się pięknie do mamy usmiechneła i od razu na sercu lżej.Martynka zdrowa jak ryba waży ok 1500 czyli więcej niż mój synek urodzony w 33 tc lekareczka powiedziała że jest w sredniaczkach taka akurat nie za mała nie za duża,ale za to jaką ma pyzatą buzie :-D:-D:-Dudało mi się zrobić za dopłatą usg 3d jest taka sliczna i ma nosek po mnie :-D:-D:-Dusmiechałą się i ziewała roczką buzie przecierała,ułożona jest główką do dołu:tak:
 
Moja wizyta w poniedziałek ale chyba nie będę miała usg bo nic mi nie mówił ,ale poczekam jak te wizyty są już częściej to i ja niedługo pochwalę się wam wagą i wymiarami małego .

Kurde od wczoraj mam wysoki cukier jak tak dalej pójdzie to mi w poniedziałek znów podniesie insulinkę makabra.
 
KasiulkaW a ja mam bardzo niski po tej wczorajszej insulinie jak czekałąm na usg spadł mi do 60 dziwnie sie czułam ręce mi się trzęsły musiałam zjesć cukierka
 
Maniulka super ze Martynka zdrowa.Kurde ja tylko raz widzialam tak dokladnie twarz mojego synka i co robil to bylo w 23tyg potem.W 15tyg tez widzialam zle tak nie zabardzo.Potem w 16,5tyg szybkie usg pwykonane przez Irola bez objasnien.Ostatnie mialam w 28tyg robione przez jaks Chinduske:confused:i tylko podala wage i sprawdzila czy wszysto ok ale buzi nie widzialam
W srode mam nadzieje ze bede miala usg i dowiem sie wiecej,ale pewnie buzki nie zobacze.
Jejku a to jest taki sliczny widok-brakuje mi tego:-(:-(:-(
 
reklama
ja mam teraz za 5 lutego wizytę i usg razem udało mi się ostatnio tak zrobic zeby było razem a potem to nie wiem jak często bedzie trzeba jeżdzić od ktorego tyg tak się jeżdzi co 2 tyg albo co tydzień???
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry