reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
cześć - ja ostatnio niestety czuję się trochę gorzej - zmieniłąm duphaston na luteinę i szczególnie wieczorami boli mne brzuch - na szczęście nie plamię, ale strasznie się denerwuję. Staram się jak najwięcej leżeć, ale z 4 latkiem się nie da....
Ja po ślubie jestem już 7 lat, a jesteśmy ze sobą 13... kawał czasu.
Co do przytulaków - to nawet gdyby mi się chciało ( a jakoś niezbyt ostatnio ;-)) to i tak mamy zakaz:baffled:
dzisiaj jest ślicznie aż chce się wyskoczyć do ogródka, ale niestety nie mogę pelić, sadzić i przesadzać a to kocham...:wściekła/y:
 
witam marcówki :-)
jestem mamą lipcową 05 (na forum bo tak serio to z lipca zrobił się sierpień).
kolejne szczęście przywitamy koło 7 marca :tak:
pierwszy szkrab to syn tymon (niezły rozrabiaka;-)) drugie co będzie nie jest istotne aby było zdrowe :tak:
pozdrawiam
 
julia...nazywa sie album zamknięty...tam jest post z odnosnikiem do naszego albumu....jest na samej górze, wraz z listą i zasadami dla marcówek

kredka...witaj wsród nas...juz cie dopisuje na liste...
 
Kredka, witaj :-)
Kaczuszka, mam to samo co Ty - tak tęsknię za pracami w ogrodzie, a odkąd wyladowałam w szpitalu nic w nim nie robię i tak mi szkoda. Wszystko zarasta, mam nadzieję, że uda mi się rękami męża zasadzić cebulki na następną wiosnę...
 
Hej wrocilam od lekarza noc byla straszna ucho rwało bolało bardzo nic mi nie jest tylko z uchem prawym mam zapalenie ucha srodkowego przez to mnie migdaly pobolewaly z gardem jest ok ale uszko peka:-(Dostalam antybiotyk trzy tabletki przez trzy dni ktore dzialanie maja tygodniowe mam nadzieje ze mi pomoze bo z moja perelka sie tak musimy meczyc
odezwe sie wkrotce buziaki:tak:
 
reklama
Witam w słoneczne popołudnie :-)Ale się rozpisałyscie od wczoraj fajnie bo ja lubię was czytać :-)
ola_o pogoda w Norwegi jest zależna od tego gdzie sie jest, ak daleko w głąb im dalej tym zimniej.Tam gdzie jest mój mąż temperatura jest bardzo podobna do tej w Pl tylko częsciej pada i to jest przygnebiające.Ale lato było piękne i trwało dożo dłużej niż u nas no i jeste tam naprawde pieknie,ludzie bardzo mili,tak że mam nadzieje że się jakos zaklimatyzuję chociaż będzie napewno ciężko.
Truda23 oj uszko to nie dobrze wiem jak to boli kiedys miałam zapalenie ucha ojjj bolało:-(
kolorowa_kredka witaj:-):-):-)
 
Do góry