reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

u mnie jak odeszly wody to byl prawdziwy potop haha od razu do wanny i czekalam az sie uspokoi chociaz troche ale i tak jadac na pordowke ciagle lecialo i zalalam nawet spodnie bo podpacha nie wytrzymala haha mialam bardzo dzo wod a martwolam sie ze malo.... mi tez tak czasem cos poleci ale nie wiem czy to wody w sumie nie przejmuje sie bo mam to juz od dluzszego czasu a poziom wod w normie wiec ok....
 
reklama
Co do wód nie pomoge, bo mi pecherz przebijano i wody już na łóśku porodowym odeszły. Czopa też nie miałam zabarwionego, cos odchodziło od tygodnia, ale czały czas byłam przekonana że to upławy. Napinanie brzuszka następowało o kazdej porze dnia i nocy na 5 dni przed porodem. Innych objawów brak. Przeddzień porodu wybrałam się na spacer z psem i odwiedziłam sasiadkę z 3 pietra :) Trzeciego s nie było :-)
 
Witam:)

A mi wody odchodziły pomału, kilka godzin w pierwszej ciązy, a teraz jakieś 1,5 godziny tylko że teraz miałam zielone wody bo zatrucie ciążowe
 
Dziewczyny mi wody jeszcze nigdy same nie odeszly,wiec jestem zielona w temacie;-):tak:.
Zdarzylam sie dzis juz z mezem poklocic:angry::baffled:,pogodzic ,wazne ze juz jest dobrze;-).Teraz chodzi jak wskazowki w zegarku:-D.
Coraz wiecej nas "odpada" z racji tego ze dzieciatko to pochlaniacz czasu.Sama ciekawa jestem jak dam rade z dwojeczka:confused:.Latwo nie bedzie.
 
Mi wody sączyły się przez 3 dni. Każdego dnia tak troszeczkę raz leciało. Wydawało mi się, że popuszczam. Trzeciego dnia byłam w szpitalu i mówiłam o podejrzeniu, że sączą mi się wody. Dostałam wkładkę z papierkiem lakmusowym. Jeśli wkładka zmieniłaby kolor na niebieski, to znaczy że to wody. Robiły się kropki niebieskie. Zadzwoniłam do szpitala i położna powiedziała, że wynik niejednoznaczny - cała wkładka powinna być niebieska. Cała wkładka to zrobiła się niebieska tego dnia po południu, jak już leciało ze mnie jak z wiadra :tak: Czyli chyba wody mogą się sączyć po kropelkach... Ale jak pęcherz pęknięty, to niedługo chyba wody odpłyną w większej ilości :-) Trzymam kciuki!!!

Acha, takich wkładek nie było w moich aptekach.
 
M*R* mi jest narazie ciężko pogodzić opieke nad dwójką dzieci tymbardziej że Damianek ma AZS i nie przesypia nocy, ale damy rade:tak: Najgorsze są początki potem będzie łatwiej;-) Tzn. mam nadzieje:-D
 
Agusia1987 staram się dojść do siebie po komplikacjach poporodowych, ale nie będe jeszcze o tym pisać dopóki wszystkie sie nierozpakują:tak: Ale mężus się zmienił o 180 stopni - ciekawe na jak długo;-):-D
 
reklama
Ile czasu werandujecie maluszki przed pierwszym spacerem? I w której dobie najlepiej wybrac się na pierwszy spacer?
 
Do góry