reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

nie powiem wczoraj miałam ochotę :-D ale jak mąż był w pracy:-( wiec nie było 3 razu z rzędu bo mi ochota odeszła:-(

A i u nas też tylko gumki także sara nie jestes sama!!
madzik ja czesto mam ochote jak m jest w pracy:-D:-D:-D buuuuuu.
pozniej czasami mi odchodzi ochota bo zmeczona jestem:baffled:.

u nas tez narazie tylko gumki wrrrrrrrrr:-:)wściekła/y:
 
reklama
Ja od 2 dni mam jakiegoś doła. Mały daje mi w kość, jestem niewyspana, z pracy ciągle o coś dzwonią, poza tym jakieś choróbsko mi się przyplątało - katar mi się z nosa leje i głowa mnie boli, w domu bałagan jak nie wiem co (nienawidzę bałaganu), nieodkurzane od 2 tygodni.
Teraz próbuję zjeść śniadanie, telefon dzwoni, ale go nie odbieram. Jak zjem to spróbuję wyjść na spacer, może mały zaśnie...
Jak mi to wszystko przejdzie to popisze trochę co u nas..:baffled:
 
hej dziewczyny ja tez zostałam mamuśka w marcu tego roku moj brzdąc ma na imie Nadia ur sie 29 marca w 41 tyg ważyła 3910 i miała 54cmteraz mam juz 5645i 62cm:-)

Witaj Patrycja
Moja córcia też ma na imię Nadia:-) a ur sie 5 marca w 39tyg z waga 3600 i 56cm. Teraz waży ok 5500kg (dziś sie dowiem ile dokładnie) a ubranka nosi na 68cm (nie mierzyli mi jej jeszcze)
 
witam:-)

wpadłam do Was tylko nachwilke pochwalić się żę mój synek wczoraj zaczął się obkręcać z brzuszka na plecy:tak: ale jestem z Niego dumna:-) i tak mu się spodobało że co sie obkręcił to głośny śmiech było słychac jak byłam w kuchni czy łazience, ale sobie zabawe wymyslił i mamusia musiała przychodzić i znowu go na brzuszek, a On znowu chyc na plecki i śmiech:-D

pozdrawiam i przepraszam że Was nie doczytałam:-(ale czasu troche brak i do tego szukam piaskownicy dla synka z pokrywą i nie wiem co na obiad bo nam zmieniają gaz i mamy zakaz używania przez 3 tygodnie i moge tylko jeden palnik używać i to do tego skręcony na minimum:-(
 
Witaj Patrycja
Moja córcia też ma na imię Nadia:biggrin2: a ur sie 5 marca w 39tyg z waga 3600 i 56cm. Teraz waży ok 5500kg (dziś sie dowiem ile dokładnie) a ubranka nosi na 68cm (nie mierzyli mi jej jeszcze)

Witam Kitki i jak tam po wizycie u lekarza my też byłysmy wczoraj pani doktór stwierdziła ze mala zachowuje sie jak 3 miesieczne dziecko a nie jak na 7 tygodniowe jestesmy po szczepieniu i jes wszystko ok pozdrawiam
 
Wszystkie pewnie wywedrowaly na spacer z maluchami a ja siedze w chacie bo deszcze pada:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
Bylismy na dworku od 11 do 14 i tez w miedzy czasaie padalo akurat maly spal to wstawilam wozek do kuchni.
Dobija mnie ta pogoda:angry:.
Podobno jutro ma byc ladnie-ciekawe!!!!
 
Dziewczyny tu sa takie pustki ze ja chyba zmienia forum:-D
Tez bylam na spacerku na 2h ale musialam wracac no bo do kibla:baffled:
I dalam kolejna serie fotek z Juli do wywolania u fotografa-normalnie juz 2 album zaczynamy:-D
 
Witam Kitki i jak tam po wizycie u lekarza my też byłysmy wczoraj pani doktór stwierdziła ze mala zachowuje sie jak 3 miesieczne dziecko a nie jak na 7 tygodniowe jestesmy po szczepieniu i jes wszystko ok pozdrawiam

My dzis tez mielismy szczepienie, Nadia waży 5920, a ja na oko myslałam ze 5500;-)
 
reklama
Do góry