reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
no comment:-D:tak::-D:tak::cool2::cool2::cool2:
Tobie też:-p:sorry2:
:tak::tak::tak:

Ej, bo zaraz zaparze sobie druga kawe, a wtedy @ bedzie sie zemnie lała, ze hoho:-D
:-D:-D:-D

mam jeszcze krokiety, kurczaka nadziewanego serem i pieczarkami, schabowe, mielone- tyle ze pomrożone:-) dajcie znac kiedy chcecie obiad to odmroże:-D:-D:-D
Surówke przynosi każda ze sobą
no kurde slinotoku dostalam ide cos chyba zjesc:confused:\
Nie mam takich dobrych rzeczy jak Ty jedynie kielbasa mogla bym sie zadowolic z barszczu bialego bo dzis gotowalam na obiad;-)


:-DMadzik, nie kuś!!!!!!!:wściekła/y::sorry2::-):-D:shocked2::-):-D:zawstydzona/y:
:tak::tak::tak:

'+łąbvjj{ hkkkkkkkkjn .............-
topisal Adi:sorry2: przepraszamy za zasmiecanie watku:blink::-D
nie muszisz przepraszac,moj tez juz nie dlugo bedzie pisal,bo katalog z Argosu czyta w 5min.hahaha.

Kiedys byl taki program i mowile ze chloprzych 12miesieczny umie cos tam czytac a moj m mowi do mnie nasz Szym jest lepszy bo ma nie cale 6m a juz katalog z argosu czyta!!!!!!!!!!!!
 
dziewczyny nie róbcie smaka bo ja do wieczora jeszcze tylko jeden serek homo i może jakiś jourt:-( a wy takie dania serwujecie:(:-( slina do ty.............. mi uciekła:happy2:
 
hoho dawno nie mialam tyle do poczytania, szkoda ze awantura tak to rozkrecila... oczywiscie zgadzam sie z wami dziewczyny, Nika zawsze tak robila, ale juz jej nie obrazajmy, jak nie chce to niech nie pisze i koniec sprawy! Chociaz rzecywiscie pisze ze o prywatnych sprawach nie bedzie wspominac a cala historie jej zycia juz znamy no ale ok...:confused:
Ja sie z Wami lubie dzielic wszytskim, mam teraz dzieki forum duzo kolezanek ktorych w "realu" jest malo, a nawet jesli to zadna nie ma dziecka:-( Moj maz nieraz sie wkurza ze tyle czasu na forum spedzam ale ja to tak bardzo lubie ze nic nie poradze:zawstydzona/y: No i mam do was juz spore zaufanie i raczej sie nie wstydze nieczego zwlaszcza ze zawsze jestescie mile i pomozecie, i doradzicie...
Madzik, gratuluje zabkow! Mojej to chyba jeszcze daleko do tego, dziaselka nawet nie spuchniete.. A przy karmieniu jakos to odczuwasz bo ja sie o to tylko boje ze mi sutka odgryzie:-p
MR,Julia- prosze sie nie wyglupiac i nie pisac takich rzeczy ze tylko wpadacie i nie odp- ja tez najczesciej tylko was czytam, rzadziej cos napisze, wlasciwie sama nie wiem czemu:sorry2: W kazdym razie wasz brak na pewno kazdy by odczul!
Miroslava- wspolczuje @...brrr, moja mama dostala dopiero jak skonczyla karmic mam nadzieje że ze mna tez tak bedzie bo sie zawsze zwijalam z bolu przy @ a nawet wymiotowalam i mdlalam:baffled: ale podobno po porodzie to sie zmienia.
A wogole to zdolniacha z Adiego, jakie juz tu slowotworstwo uprawia:-D
I nie piszcie wiecej o jedzeniu bo mi slika cieknie po kolana... Ja to prawie zawsze odgrzewane mam, gotuje jak mala spi bo tak normalnie to sie wyrobic nie moge:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry