reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Ellooo

Witam Was kochane mamusie i skarbenka w Nowym Roku.
Wreszcie jesteśmy w domku.
Życzę Wam wszystkiego co najlepsze, zdrowia bo ono najważniejsze. Spełniajcie swoje marzenia i zyjecie w miłości i spokoju

Nie czytałam nic
Jak tylko sie ogarne z ciuchami wracamy do Was na stałe
W Polsce przechodziliśmy trzydniówke przy zzbkowaniu. Na szczęście dwie górne jedynki już są i po kłopocie. Ethan zaczął gorączkować w 1 dzień świat wiec drugi dzień spędziliśmy sami.
28.12 dojechali znajomi i sie zaczęło. Impreza codziennie, hałas i ethan nie wiedział co sie dzieje.Teraz odsypia. Sylwester bombowy!!!!
Laura miała towarzystwo wiec na nudę nie narzekala
 
reklama
mikowata mnie o alergii nawet nie wspominaj, W grudniu przez alergie zaliczyłam 11 dni pobytu w szpitalu po przebytym szoku anafilaktycznym :/
Chciałam wam życzyć wszystkiego dobrego w nowym roku dziewczyny :) ja się przestałam udzielać bo wróciłam do pracy no i przez moją chorobę nie mam ochoty na ni
A mały ma też już dwa ząbki i chyba powoli szykuje się do 3. Pięknie stoi przy mebelkach i jest cudownie pogodny i wesoły.
3majcie się dziewczęta i buziaki dla dzieciaczków!
 
hej:))

mikowata gratuluję przeprowadzki ale wspolczuje klopotow z robotnikami. ale pamietam ze mialas z nimi klopot od poczatku.
nimitii współczuje pobytu w szpitalu. jak wytrzymałas bez Alexa??

dawno nie pisałam. czytałam ale nie mialam weny aby napisać.u nas jest 5 zeboli. alergia o matko boska chyba gorzej byc nie może. Kubuś sylwestra i fajerwerki przespał. ale zanal pozno bo go strasznie wysypalo. Zaczynaja się problemy z przewijaniem Kuby. bo on nie chce juz leżec tylko chce stać.A ja w końcu zabrałam sie za pisanie pracy licencjackiej. Też Wam życzę wszystkiego najlepszego na nowy rok.
 
Zukon łatwo nie było. Bardzo chciałam do domu. Źle się tam czułam tym bardziej ze leżałam w innym miescie. Wiec chlopcy odwiedzali mnie raz na dwa dni. U nas tez sa cyrki z przewikaniem ;) kurcze staje nie raz na rzesach zeby go przewinac. Teraz zmykam do pracy papa :)
 
Hej kobitki:)
Kania mam nadzieje,że wirus u Was już minął:) jak dziewczynki?
mikowata super,że zamieszkaliście w takiej cichej i spokojnej okolicy :) dobrze ,że synuś jest pogodnym dzieckiem,że super się rozwija i że ma nowego przyjaciela:)
anka nie ma jak w domu prawda? no to 3 dniówkę macie za sobą i gratulacje kolejnych ząbków:) fajnie,że udał Wam się pobyt w Polsce,że spędziliście czas ze znajomymi i rodziną i że troszkę pomieszkaliście na starych śmieciach:)
nimitii serdecznie wspólczuje pobytu w szpitalu :(((( najważniejsze,że już w domku i że synuś jest super pogodnym dzieciaczkiem:)
zuzkon
powodzenia z napisaniem pracy licencjackiej , dużo siły i spokoju przy tym:)


U nas chyba jakiś skok, nie poznajemy naszego dziecka , stała się marudna, płaczliwa, kiepskie nocki , ciągłe pobudki.....wrrrr ,nawet jak trzeba jej zmienić pieluchę jest mega darcie .......na szczęście jej apetyt mega wzrósł , co mnie akurat cieszy , zastanawiam się czy powli kaszy manny nie wprowadzać,żeby się najadała:) Nikusia zaczęła też pokazywać swój charakterek, jest mega uparta, na szczęście mój mąż bardziej i jej się nie daje.....gdzie się podziała moja grzeczna córa???? Mam nadzieje,że to okres przejściowy :) Co do ząbków mamy 8 , ale dziąsełka na dole są rozpulchnione , kto wie czy jakieś 4 powoli nie idą? :szok:


P.s Czy któraś z Was podaje już dziecku kaszę mannę ? Jeżeli tak to jak ją robicie, z wodą ? mlekiem modyfikowanym?
 
Ostatnia edycja:
ja się melduję

ostatnio chodzę jak burza i piorunami strzelam... @ tuż tuż..

siedzę z dzieciakami w domu, bo Mati coś wczoraj narzekał na gardełko, a i mała trochę pokasłuje. Jutro lecimy do pediatry, niech ich obejrzy.

Młody buduje z klocków, a panna robi rozróbę w zabawkach..caaały pokój tonie, nie wiem czy mamy za dużo zabawek czy za mały pokój haha

Przede wszystkim cieszę się ogromnie że się odzywacie i meldujecie co u waszych kochanych szkrabów :-) bo był moment że się bardzo cicho zrobiło. Ale święta minęły, szaleństwa sylwestrowe też...i wracamy do normalności ;)

Kania pięknie mała sobie radzi z chodzeniem przy pchaczu!! :D I niech wreszcie zdrówko do was zapuka, jak zapuka pod żadnym pozorem nie wypuszczać ;)
Mikowata :) pamiętamy, my dobrą pamięć mamy hehe buziaki dla wesołego Leona i brawo za poruszanie się na dwóch nóżkach :D
a jak psiak? bo my planujemy też wzbogacić rodzinkę, ale myślałam żeby tak za rok mniej więcej.
Anka widziałam to sylwestrowe szaleństwo hiehie:cool2::cool2::cool2: Ethan ma co odsypiać :p
Nimitii a jak teraz się czujesz? i jak w pracy? z małym babcia siedzi?
Zuzkon współczuję przejść z alergią :( &&& trzymam za obronę pracy :)
Ewciulek niech wesoła Nikolka szybko wraca do Ciebie ;)
ja małej dodaję często kaszkę mannę do zupki ;) gotuję łyżkę na wodzie -parę minutek i dodaję do zupy. Tak zaczęłyśmy wprowadzać gluten.
No i z gotowca mamy kaszkę mannę z bobovity, mała też lubi.
 
witam sie i ja :)
tez nie mialam weny zeby pisac :( Artur ma dwa zebole,ladnie chodzi przy meblach jest na etapie robienia papa :) czlowiek demolka z niego :) jest strasznie wesoly i usmiechniety :)
co do mnie to tsh mi wyszlo podwyzszone smigam jutro do lekarza rodzinnego ciekawe co mi powie. poczytam co ciekawego u was :)
 
Kur...
Zjadło mi posta wrrr

Ewciulek córcia pokazuje charakterek? ;)( mój tez wiec przewijanie pampersa zawsze z czymś interesującym dla Ethana. Macie dużo ząbków fiuuu u nas tylko 4 wiec wszystko przede mna.

Nimitii współczuje pobytu w szpitalu i tej rozłąki

Truskafffka zapewne to wina pokoju :)) ja tez tak mam wiec lacze sie z tobą w sprzątaniu :))

Ethan spi 1,5h i pewnie jeszcze pospi.
Laura wstała z katarem i kaszlem :/ ugotowałam zupę czosnkowa. Pierwszy raz w życiu. I wiecie co? Dobra!!!
Jutro lali wraca do szkoły wiec nareszcie jakoś bede ogarniającego dzień
 
Dziękuję za miłe słowa.
Truskaffka ja sie czuje do.kitu. codziennie budze sie z takim widokiem i boje sie ze znow bede miec szok anafileptyczny. Leki nie daja rade latam po tylu lekarzach. Tak bym chxiala zeby to swinstwo zniknęło. Chciałabym zajsc w ciaze w pezyszlym roku ale jak tak dalej pójdzie to nie wien czy alex nie bedzie jedynakiem. Przyjmuje mnustwo sterydow i innych lwkow ale to dalej jest ; (
 

Załączniki

  • 1389106311069.jpg
    1389106311069.jpg
    8,8 KB · Wyświetleń: 22
  • 1389106325536.jpg
    1389106325536.jpg
    10,8 KB · Wyświetleń: 24
reklama
Zabko u nas tez tak jak u ciebie dwa zebicha i stoi ladnie. Fajny widok nie taka duma :)

Ewcia wow ile zabkow! Ale faktycznie moze to skok. Nikolka to twraz coraz madrzejsza będzie :)
 
Do góry