reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Bry.
Ewelinka
gratuluję Emilce kolejnego ząbka, niezły ma już skład :-) A temp jej spadła?
Żabka a jednak, rozumiem, prześpij się z tym, jakoś to ogarniecie choć na pewno duża odpowiedzialność i więcej obowiązków na Was spadnie.
Truskaffka u Nas niekapek leży nieruszony, do gryzienia fajny ale już do picia nie.
Fakt dzielne mam córcie, wczoraj ze starszą byłam u stomatologa na przegląd i zaskoczyła mnie, siadła na fotelu i dała sobie pozaglądać do buzi :-)

Dziś byłam w pracy załatwić wszelkie formalności, rozmawiałam z bossem.

Kazał mi wykorzystać zaległy urlop do końca, bo musi mi coś znaleźć.
Na chwilę obecną tamta oferta już nieaktualna.
Cieszę się, że mogę wykorzystać ten urlop bo mam zaległości w porządkach, święta idą więc trzeba ogarnąć mieszkanie i doprowadzić się do ładu i składu po chorobach.
Gabi w żłobku lepiej, oczywiście jest płacz przy rozstaniu, już wsiadając do samochodu jakby czuła że tam jedziemy.
Ale w ciągu dnia nie płacze, czasami popłakuje ale bawi się z dziećmi, śpi, je więc wszystko w normie
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif

Oliwia marudna dziś wróciła z przedszkola, więc standard nie spała a teraz miała problem z zaśnięciem.
Wczoraj byłyśmy u dentysty, a dziś mi się ułamał ząb i nie wiem czy to pech czy po piaskowaniu
xunhappy.gif.pagespeed.ic.QyObzRDnYh.webp

Najwcześniej w sobotę może mnie przyjąć.
 
reklama
Kur....
Napisałam posta i mi go wcielo wrrr
To teraz szybko i krótko :))

Kania gratuluje zdolności slomkowych i brawa dla Oliwi za odwagę. Jak wyniki? A ząb mam nadzieje ze nie jest jedynka ;)
Do żłobka Gabi przywyknie moja oswajają sie z przedszkolem 6 tygodni

Truskafffka dzieci tak maja i ty to wiesz. U nas ciagle mama i baba na tapecie :)) Dzieciatka skupiają sie na chodzeniu wiec mowa im nie w głowie

Zabka gratki dla Arturka. Mój sroczke tez pokazuje ale najbardziej czeka na pokazanie jak odlatuje. Zakaz oznajmia główka ale z cudzymi oczami i tak np odsuwa szuflade :))

Ewelinka u was zaraz pełne uzębienie woow. Ciąża to sprawa indywidualna ja wygodna to czekałam :)) zreszta nie było mi dane mieć wczesniej
 
Anka dziękuję :-) Ale chyba nie płakała? Bo Gabula już w samochodzie zaczyna płakać :-( Nie mówiąc już o wejściu do sali :-( W ciągu dnia mało płacze, bawi się ale jak przychodzę to znów płacz, żal do mamy... A co do wyników, moje kiepskie a dziewczyn większość w normie. Za chwilę idę do lekarza bo mam anemie dość poważną i nie wiem czy na zastrzykach się nie skończy.
 
Hej dziewczynki:)
Pogoda nas rozpieszcza, więc większośc na dworku spędzamy, Nika wreszcie nauczyła się radzić sobie ze słońcem :) na spacerkach zaczepia ludzi, papa im robi, a jak wiidzi pieski to mi z wózka chce wyskoczyć , tak się cieszy:) w ogóle to rośnie nam niezła aparatka, czasem z jej zachowania się tak śmiejemy,że ,aż pokładamy:) Nawet wyrzucić pampersa nie mogę, bo wchodzi na łóżko i próbuje na parapet, w ogóle tylko by wchodziła na coś, gdzie wysoko to jakoś się wciąga , aż w szoku jestem :)Co do mowy to idzie jej lepiej póki co niż chodzenie;0 ale próbuje i trenuje:)
Kania biedulko anemii się dorobiłaś? kurcze ja kiedyś byłam o krok, ale zaczęłam zmieniłam nawyki żywieniowe i jest ok:) Cały zcas trzymam za Gabi kciuki mocno,żeby się do żłobka przyzwyczaiła, żebyś mogła spokojnie do pracy wrócić i sie nie martwić.....to kiedy dokładnie wracasz, bo coś się zmieniło w tej sprawie?
Ewelinka gratuluje sporego uzębienia u Emilki, my mamy 9:)
 
Hej....ale ciężka noc za nami. Masakra! Emilka i mężula właśnie odsypiają...ja może położę się po obiedzie. Emilcia przez to ząbkowanie nie chce nic jeść....wszystko jej na siłę wciskam bo samym powietrzem żyć nie będzie. Mąż ma 5 dni wolnego, więc trochę "odpocznę" choć Emilka nie jest trudnym dzieckiem, ale wiadomo....zawsze to więcej czasu będę miała dla siebie.

kania78 temp spadła, ale marudzenie nocne pozostało....hmmm mi też ostatnio po piaskowaniu się ząb ułamał.
anka faktycznie....dopiero teraz zauważyłam w suwaczku, że 3 razy poroniłaś....przykra sprawa.
ewciulek no to Nikola ostro nas goni :-)
 
Kania mam nadzieje ze zastrzyki nie bedą konieczne i tabletki wystarcza. Co do płaczu to u nas był koszmar. Laura szła spac i płakała ze rano pójdzie do przedszkola. Rano płacz bo już wiedziała ze zaraz idziemy. Przed przedszkolem zaczynała płakać do momentu aż wyszłam. Koszmarne przeżycie. Jak ja odbierałam to mówiły ze płakała koło 10 minut a pózniej było ok. Jak ja odbierałam to była szczęśliwa. Ale przez to zrobiła sie nerwowa.

Ewelinka każdą chwila jak ktoś bierze dziecko jest na wagę złota :)) przynajmniej dla mnie ;) poronienia były ale mnie nie zniechecaly teraz mam cudne dzieci i nie zmieniłam bym czasu i wydarzeń Tak miało byc;)

Ewciulek masz akrobatke :))

Ethan spi Laura bawi sie z koleżanka. Jesteśmy po obiedzie wiec czas na relaks
 
cześć dziewczyny,
Chciałabym za wami nadążać i pisać z wami ale nie mam czasu. Praca dom i Alex który mega ostatnio daje nam popalić. Juz tracę siły do niego. Non stop krzyczy bez powodu ehhh.
Teraz jestem w pracy więc nawet nie mam was jak poczytać ale sie stęskniłam i chciałam chociaż "coś" napisać.
Pozdrawiam was gorąco :*
 
Hej dziewczyny. Dawno mnie nie było i nie mialam zbytnio czasu pisać. mialam zaliczenia i skupiam się na pisaniu pracy licencjackiej. bo do 30.04 musze oddac a jestem w połowie. Naszczeście Kubuś pozwala mi pisać. więc jest dobrze. Kuba chodzi już peną gęba. szafki pozabezpieczene:). ale i tak musze mieć dookoła głowy. Uczymy się powolutku zalatwiać na nocniczek.
pozatym żadnych zmian.
U mnie raz dobrze a raz źle. Mój chodzi do szkoły w dzień jestem sama ale potem wraca zajmuję się Kubusiem i ja mogę chwilę odpocząc. W końcu rodzice się pogodzili że są dziadkami. No i roczekk za nami. jejku jak ten czas leci. a za chwile minie 18...za szybko...
 
Jej dziewczynki ja tu wieki nie byłam. Nie nadrobie waszych wpisów nawet w 10% nie ma szans.
Gratuluje ząbków i nowych doświadczeń i zdolności bo tyle udało mi się wyczytać.
Kania - trzymam kciuki za żlobkowanie , myślę , że będzie coraz lepiej , pociesze cię - podobno najgorzej dać dziecko do żlobka/przedszkola w wieku 2-3 lata , bo wtedy dziecie bardziej rozumne no i bunt dwulatka.

U nas różnie.
Do pracy wracam po majówce, Teraz jestem na zaległym urlopie. Justyś od 01.04 chodzi do żłobka. Na razie ja jestem w miare zadowolona, Mówi się , że najgorzej po weekendzie . U nas zbiegły się 2 sprawy - weekend i zęby - w ciągu 3 dni wyszły dwa. Wczoraj mi zwymiotowała , w nocy dostała kataru , z rana miała kaszelek. Podejrzewam zęby ((do tej pory tak było), ale jutro na 8:20 ide z nią do lekarza . Jak lekarz nie stwierdzi nic nadzwyczajnego to zaprowadze ją do żłobka chociaż na obiad i spanie. Dziś w żlobku płakała , jak nigdy. Tak powiedziała mi pani, że aż sie zanosiła, a to do niej nie podobne bo zawsze była wesolutka , jedynie marudziła , no ale włąśnie ten weekend z rodzicami no i zęby, w nocy też spać nie mogła, ja ją dzisiaj 2 godziny usypiałam , w końcu usnęłyśmy obie nad ranem , przykryte kocem, na kanapie. Masakra.

Do tego mam jazdy z teściową , ale to długa historia i aż mi się pisać nie chce.

A mój mężuś ma dzisiaj urodziny 35-te :D taka fajna liczba i co ? teściowa z dzieckiem na rękach ja wchodzę z tortem i zapalonymi świeczkami i śpiewem na ustach STO LAT a teściowa nawet buzi nie otworzyła a jak mężuś świeczki zdmuchnął to się teściowa przyznała , że o urodzinach własnego syna zapomniała ---- BOSSSZZZeeeeeeeeee no nnie - masakra !!!!
 
reklama
Hej dziewczyny:)
U nas akcja zęby.....czekaliśmy na 2 dolną 4, ja dziś zaglądam w paszczę,a tam suprise górna 4 się wybiła:) ale na dniach wyjdzie pewnie też ta dolna, bo mega rozpulchnienie.....a pozatym nic nowego ......wspinanie na meble, każde wyjście z pokoju pod mega stresem, bo Nika tylko patrzy by zostać sama i czmych na kanapę, fotel , stól , gdzie się da.....póki nie nauczy się schodzić musi być pod kontrolą.....
Ewelinka
to korzystaj z urloipu męża i zrób coś dla siebie, by się oderwać....:)
nimiti super,że się odzywasz:) zaglądaj w wolnych chwilach:)
zuzkon nie znam Twojej historii, ale wychodzi na to,że Twoi rodzice nie akjcpetowali na początku Kubusia tak? Dobrze,że zmądrzeli w takim razie:) powodzenia w pisaniu pracy licencjackiej i spokoju przy tym :)
NomiMalone łaczę się z Tobą w bolu jeśli chodzi o zeby :( trzeba jakoś przejść i oby się szybko zeby wybiły,bo zmęczona jestem ja i NIka:( a co do teściowej, to co z niej za mamuśka skoro zapomniała o urodzinach syna?
 
Do góry