reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Ale tu się u Was dzieje :-D
U Nas jak się dziewczyny po rozpakowywały to lutówki słabo przędą...
Zaszalałam dzisiaj trochę z tymi zakupami. Oczywiście nie omieszkałam kupić czegoś z wyprzedaży smykowej dla małego. Co prawda za dużo tam u nich już nie ma ale...dałam radę.
Jutro wizyta na IP. KTG i zobaczymy co dalej. Jest szansa,ze już mnie jutro zatrzymają dlatego jedziemy z emkiem już z walizkami.
Muszę tylko dopakować jakieś dresy co by nie biegać potem tam z gołą dupką na tej IP :-p
A ja naiwna pakowałam torbę na wszelki wypadek przed świętami Bożego Narodzenia :eek:

Widzę,że kwasia też się do Was wprasza ;-) zdrajcy z Nas jedne! Ale może tu dają lepsze nagrody :confused::-D;-)
 
reklama
Laura strasznie mnie skopala az teraz wysiedziec nie moge tak mnie zgaga pali:-( Po tych jej wygibasach wstalam do lazienki a mi jakos tak lekko jakby mi sie brzuch zmniejszyl. Patrze w lustro a moj brzuch chyba nizej ale nie wiem czy rzeczywiscie opadl czy mi sie tylko wydaje bo jak siedze przy kompie to nadal czuje ze mi przeszkadza i cycki mi sie na nim opieraja. Mam nadzieje ze poczeka na tatusia z wychodzeniem najlepiej tak do przyszlego weekendu :-) bo mezus od 11-go idzie na urlop to bym byla pewna ze jak sie zacznie to nie bede sama i bedzie mnie mial kto do szpitala zawiezc. Tak wiec do 8 moze sobie spokojnie siedziec jeszcze :-D
 
na_cik - najwyższy czas, żeby Cię rozpakowali:D ileż można chodzić w dwupaku :D

daga - właściwie już na wylocie jesteś, wiec moze Ci sie brzuszek obniżył:) ale nawet przy opadnietym brzuszku mozesz jeszcze ze 2 tygodnie pochodzic:)

Patrycja - no to może się zbliża godzina 0 :D

znowu mnie skurcze molestują, niestety za lekkie na poród, wiec bedzie tylko zarwana noc :)
 
Zuzkon i jak się czujesz po całym dniu takich wrażęń?
basiatoja no super, że w końcu pospałaś sobie:) śpij już tak do końca
03.2013 zabka jeszcze troszkę i poczujemy wszystkie ulgę:)
trytytka ja troszkę mogę wziąć od Ciebie jak się dzielisz hihi
betina udało się Męża zatrudnić do obiadu?
makunia ja sobie nawet już wsadziłam ręcznik pod pupę i podkład z ceratką do łózka, żeby uniknąć większej wpadki;/ a odwiedziny u Olka się udały?
Nomi żeby żadne komplikacje Ci nie wyszły po tej stłuczce. życzę Ci szczęśliwego rozwiązania i jak najmniejszego bólu. Oby Dzidiza była zdrowa i żebyś szybko doszła do siebie. będziemy czekać na wszelkie wieści od Ciebie! ściskam cieplutko:)
nimitii a dało by radę uderzyć do samego strasburga? nasz trybunał konstytucyjny eghm... sami wiemy jak działa;/
Szczebiotka muszę tego ananasa spróbować. mój akurat kupił dzisiaj, bo z sexu to nici :(
na_cik witamy:) znalazłaś te schody?
aniulkas a jakie dobre ciasto upiekłaś? :) może się przepisem podzielisz?
_Ewelinka_ może Twoje słowa okażą się prorocze hihi bo na prawdę już bym się chciała rozszczepić
anka powinnaś te drzemki z nogami w górze sobie robić, żeby ta opuchlizna choć mikroskopijnie Ci zeszła i pooszczędzać się troszkę
Patrycja niech Piotruś wraca do Was! może jeszcze wytrzymasz z zaciskaniem nóżek:)
Ala gratulacje! :)))))))
maryńka mój już też zaplanował. w tym roku będziemy jechać do jego cioci do Kielc:)
kwasia witaj:)
natalia te brzuchy powinny być odczepiane na czas sexu:p
daga może się posłucha Maleństwo, że ma jeszcze posiedzieć:)




w końcu koniec dnia:DDD dostałam swojego upragnionego loda hihi i wpałaszowałam podczas nadrabiania Was. Misiek wciąż katarzy i suchy kaszel ma do tego. M zapowiedział, że sexu koniec na 2 miesiące:((((((((
Tymcio coś się spokojniejszy zrobił w ciągu, więc może jakieś przygotowania tam czyni, żeby wyskoczyć z brzuszka w ramiona mamusi?;) albo szykuje się na mega wiercenie w nocy
zaraz idę spać i po ciuchu liczę na trochę snu.
lecę jeszcze inne tematy zobaczyć. miłej nocki życzę Wszystkim:)
 
coś widze ze coraz wiecej lutówek do nas dołancza. tłoczno sie robi ;)

ala gratuluje!
maryńka fajnie juz plany wakacyjne snuć ;)
anka26 w wannie fajnie sie leży, gorzej wstac..
nimitii tez próbowałam tańców - póki co nic z tego nie wyszło oprócz bólu spojenia ;)
 
hej. ja zapisuje sie oficjalnie do marcowek. ide dzis na dluszy spacer o ile mija matka ruszy tylek do parku bo sama nie chce lazic. mezowi na weekend wymyslilam sexy po 2 rrazy na dzien by w weekend urodzic bo potem ma 2 zmiane . jesli nie ur do 6 to mnie w spa poloza :-( a tego sie boje . lekarz dal mi recepte na plyn do lewatywy. ale kiedy mam go sobie zrobic jak nie wiem kiedy sie cos zacznie dziac.. Dzis tez ide po loda do sklepu :-):-) a co mi tam to ostatki sa :-)
 
Jest 5 44 a ja już nie śpię ><
Jakoś nie pomogły mi wczorajsze charce i tak jak piszesz betina oprócz bólu spojenia i lekko brzucha nic sie nie działo :(
Teraz jest mi tylko niedobrze :/

Kingajanik trzymam mocno kciuki za ciebie! Obys urodzila na weekendzie :)

Bankowa wiem ze mamy prawniczki coś szykują ni jak sie nie uda to pewnie i tam się zwrócą.

Ja dziś już sobie odpuszczam co ma być to będzie. Jedno przynajmniej sie dzieje. Mały nareszcie się uspokoił i juw tak sie nie wierci w brzuchu :)
 
no to dzis poki co nie zapowiada sie ten sadny dzien:)))wyspałam sie mocno po wczorajszej cholernej nocy.Pewnie dlatego ze dzien intensywny ( lekarz, badania, kolacja zmezem, wizyta u tesciowej no i zmiana imienia wiec przeglad wszystkich)...teraz odliczamy -start 41tc i jak nic to 6go wizyta a jak nadal nic to 8go szpital.

Ruch mam codziennie intensywny, wiec tym razem chyba czas sprobowac sexu bo dziś ostatnia globulka w zw z GBS:)wiec juz mozna:)):, no i masaze, zaczynamy masaze.
 
reklama
Aleksp jakie masaże? ja tez skończyłam wczoraj globulki na GBS i dzisiaj ide powtorzyc badanie czy cholerstwo dalej jest. Ale szczerze to mam nadzieje ze nie dotrwam już do wyników..

No to wiosna sie skończyła, za oknem znowu szaro-buro, ale na spacer i tak trzeba iść ;)
Niech się coś zacznie dziać bo jak tak dalej pójdzie to synek zdąży przybrać rozmiary smoka i jego mama też (gdybym przybierała przez całą ciążę kg tak jak teraz na końcówce to ładnym słoniątkiem bym była..)
 
Do góry