reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Jeśli możesz go zostawić w domu to zostaw jest jeszcze mały. Te dzieci potem tak siedzą każdy w swoim koncie [emoji52]
Mogę bo i tak siedzę na l4. Mdlosci jeszcze są Ale już mniej. A szkoda mi go jak tak płacze. Niby jak pytam to panie mówią że on tylko chwilę jak wyjdę A później jest już ok. Je ładnie i śpi długo. Tam jest tylko 7 maluchów. I jak go odbieramy to ładnie się bawią. Nie wiem jak jest przez resztę dnia. Jak tak myślę sobie to wolę żeby był w domu.
 
reklama
Witam Was dziewczyny. Czytam Was chyba od początku czasem ciężko nadrobić ;-) Jestem mamą dwóch chłopców 8 letniego i6 letniego cztery lata temu urodziłam także córeczkę która zmarła po porodzie miała wadę letalna teraz jestem w 15 tyg ciąży termin z om 11.03 a usg 03.03 :-) mam nadzieję że mnie jeszcze przyjmniecie :-) Mam na imię Sylwia mam 28lat i jestem że śląska a dokładnie Orzesze :-) pozdrawiam.
Witaj :)
 
No ale wlasnie chyba przy chlopcach latwiej wczesniej stwierdzic plec, jesli cos na USG miedzy nozkami wystaje - wtedy wszystko jasne! A jesli nie wystaje, to albo sie schowalo, albo nic nie ma :laugh2::laugh2::laugh2:
Chyba, ze lekarze jakos to jeszcze inaczej oceniaja - nie mam pojecia ;)

Też tak do niedawna myślałam, to mnie doświadczona koleżanka wyprowadziła z błędu, podsyłając ten screen:

Screenshot_20180907-203929.jpg


Na wczesnym etapie i u chłopców i u dziewczynek jest wyrostek płciowy, który wygląda bardzo podobnie. Lekarz jest w stanie określić płeć po kącie nachylenia takiego wyrostka.
 

Załączniki

  • Screenshot_20180907-203929.jpg
    Screenshot_20180907-203929.jpg
    48,7 KB · Wyświetleń: 280
No ale wlasnie chyba przy chlopcach latwiej wczesniej stwierdzic plec, jesli cos na USG miedzy nozkami wystaje - wtedy wszystko jasne! A jesli nie wystaje, to albo sie schowalo, albo nic nie ma :laugh2::laugh2::laugh2:
Chyba, ze lekarze jakos to jeszcze inaczej oceniaja - nie mam pojecia ;)
No mi przybliżył na usg i też widziałam że coś wisi. Kazał się nie nastawiac jeszcze. Ale skoro już powiedział to chyba się na tym zna. Nie wiem. Jeszce poczekam miesiąc o wtedy się zobaczy. Może coś już powie w czwartek Ale wątpię bo ten lekarz mi mówił w poprzedniej ciąży że we wczesnych tygodniach dla niego płeć wygląda na chłopca prawie za każdym razem dla tego woli nie mówić tak wcześniej.
 
Znacie się na blenderach?? Padł mi i blender i mikser :( I chciałam kupić takie cudo
Link do: BLENDER RĘCZNY wielofunkcyjny 1000W Homekraft SUNT
Myślicie że ok? Potrzebuje dobry blender i porządne końcówki miksujące (nie ta jedna ubijaczka bo ona nic nie robi - już miałam). I taka miska też jest fajna...
Te akcesoria są super, sama mam z tymi akcesoriami tylko firmy concept, super się sprawdza. Wszystko nim robię, od kluchow po ciasta, desery i surówki :)

Moja gin przy corece powiedziała w 16 tyg i potem inny lekarz potwierdził. Wcześniej mówiła że to bardziej zgadywanie i nie chciał mówić.
 
Też tak do niedawna myślałam, to mnie doświadczona koleżanka wyprowadziła z błędu, podsyłając ten screen:

Zobacz załącznik 896858

Na wczesnym etapie i u chłopców i u dziewczynek jest wyrostek płciowy, który wygląda bardzo podobnie. Lekarz jest w stanie określić płeć po kącie nachylenia takiego wyrostka.

No właśnie na tym etapie określa się płeć dziecka po kącie nachylenia wyrostka płciowego. U mnie na prenatalnych Pani doktor zerkla od spodu i coś wystawalo nawet mam zdjęcie ale kazała się nie nastawiac na chłopca bo sama nie była pewna. Także czekamy do kolejnego prenatalnego ;-)
 
reklama
Do góry