reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Masturbacja u niemowlaka?

reklama
ja nagości się nie wstydzę, ale raczej nie paraduję nago po domu ;-)
oczywiście nie mam problemu żeby mąż wszedł do łazienki jak się kąpię, czy cóś...
ale w sumie Zgred ma trochę racji - im mniej tym bardziej "wyjątkowe" to jest :tak:
 
Moj maly sie nagminnie ciagnie za siusiaka jak tylko mu zdejme pieluche...tak jak to kropecka opisuje wyciaga sobie az wydaje mi sie ze to moze bolec ale przecierz by az tak nie ciagal gdyby bolalo:eek:...zreszta za uszy tez sie czesto ciaga;-)U mnie w hacie nigdy sie nie lazilo calkiem nago tylko w bieliznie ewentualnie i teraz ja przy mezu normalnie w dzien tez nie lubie calkiem na golasa biegac... jak wejdzie do lazienki to puka bo se nie zycze tak bez parady...sa pewne rzeczy ktorych facet nie musi ogladac np jak se gole cos tam hehe...w sumie to raz mi przed porodem w tym pomagal ale to juz inna historia;-)...Generalnie tez mi sie wydaje ze nagosc powinna byc czescia zycia imtymnego i jak ciagle by mnie ogladal na golasa to nie wiem czy to by mu nie spowszednialo:confused:
 
witaj Zuza ja tez mam problem z moja córka tez sie masturbuje jak zasypia byłam u lekarza pediatry ( aż dwóch) powiedział mi ze muszę czymś zająć jej ręce ale jak to zrobić jak ona zasypia. Oli ma 20 miesięcy zastanawiam sie nad wizyta u psychologa tak tez radził lekarz nie wiem co mam robić pomóżcie
 
Do góry