reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Masturbacja u niemowlaka?

reklama
Igi się jakoś nie interesuje. Za to lubi podlewać kwiaty ogrodnikiem jakimś zostanie czy co :) Lata z konewkami jak oszalały
 
Maxin Marysia też sie tam ogląda - ja akurat uważam ze to dobrze. Myślę ze dziecko nie powinno wstydzić się nogości. moi rodzice chodza przy mnie bez ubrana i nie mamy z tym problemu... no ale wiem ze moja rodizna nalezy do wyjatków.. bo jak komuś to mówię to dziwnie na mnie patrzy.... :-)
 
gluszek u mnie bylo to samo, laziekna zasze byla otwarta nagosc nie jeste mi obca i tez tak uczymy mala,ostatnio w wannie ogladal mi sutki hihihi,ale sie pozniej usmialam
 
za dwadziescia parę lat przyjda na bb nasze córki i będziemy je w tajemniecy podczytywac co piszą :-)
 
reklama
O kurde Głuszek bo to się naprawdę rzadko zdarza. Szczerze to nie mogę sobie tego wyobrazić u mnie w domu. Każdy robi jak uważa - dla mnie domownicy powinni się widzieć w ubraniu z wyjątkiem dzieci do lat kilku, których przywilejem jest widzieć gołą mamę lub rodziców w kąpieli. Takie jest moje małomiasteczkowe odczucie :)

Aga
 
Do góry