reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Hej dziewczyny!
Wpadam życzyć wam miłego dnia
My dopiero co do domu wróciliśmy z miasta, cieplutko u nas i ślicznie:)
Teraz biore się za prace domowe i potem popołudniu jeszcze na spacerek idziemy.

Pozdrawiam serdecznie!:-)
 
reklama
Ale tu pustki....

Dziewczyny piszcie coś no cokolwiek chociaż co u was nowego?
My wczoraj byliśmy na fama rock a dziś mamy impreze domową wiec weekend imprezowy jak widać:)
Ogólnie u nas okej. Dziś tapete zamawiamy w końcu! potem wam pokarzę jaką;-)

Miłego dnia!
 
Witam i ja:tak: Zagladam na bb w wolnym czasie bo ciągle mam pakowanie, sprzątanie i ta przeprowadzkę, a z racji mojego stanu to troche potrwa;-)
kamila szukaj, przegladaj, czytaj opinie, jeszcze masę czasu masz i warto teraz sie zorientować:tak: Jakby co pytaj smiało- ja obcykana w tych tematach dziecięcych już jestem:tak:
 
Kamila jasne jasne pytaj nas śmiało jak coś. My już nieco doświadczone jesteśmy :tak:;-)

A ja dziś leczo zrobiłam z mężem
mniami wyszło.... :happy2:
 
hejka
Ja dziś zakupy zaliczyłam.Kupiłam sobie śliczny zestaw obiadowy (kształ kwadratowy a kolor czerwony) i super miskę do sałatek heh :)Oprócz zakupów mamy stos prania bo wszystko piorę i przygotowuję do przeprowadzki,zdjęłam dziś firany i tak jakoś pusto ale na nowym mieszkanku będą wyglądały super.
No i za chwilę biorę się za obiadek a dziś mam rybę z frytkami mnimmm mniamm :)
Jutro idziemy do znajomych na parapetówkę bo wczoraj się przeprowadzili no więc i ja będę musiała pomyśleć o imprezie :)

A co u was kobietki?
Kinga pokazuj tapetę,pewnie jest świetna?

Buziaki
 
My dopiero co z impry wróciliśmy:-) czadowo było. mężuś oczywiście już śpi.
Filip popołudnie i wieczór spedził z babcią:) ogólnie z opowieści wiem że było wszystko okej. co mnie cieszy.
Ja sobie mało wypiłam dzię ale za tydzień nadrobię;))

Aga super ze masz za sobą tak udane zakupy! :) na pewno cię uszczęśliwiły (my kobiety tak mamy) ;-)
Oczywiście super udanej parapetówy życzę! :blink:

a oto jak beedzie wyglądał pokoik naszego synka:

tapeta w paseczki kolorowa, myślę że pasuje dla chłopca jak i dla dziewczynki (bo możliwe że Filuś będzie miał siostrę przecie;-):-p) do tego będzie jedna ściana na niebiesko tak jak na zdjęciu i druga sciana na żółto aby pokój nie był zbyt zimny.
Jak już będzie wszystko zrobione pokarzę wam foty, ale to dopiero jakoś we wrześniu :happy2:
 
reklama
hejka
Kinga Pomysł na pokoik dla Filipka i przyszłej dzidzi-superrr,bardzo oryginalny :)
...no a co do dzidzi to...my podjęliśmy decyzje że od nowego roku odstawiam tabletki i w okolicach maja,czerwca zaczynamy działać tak aby dzidzia urodziła się na luty,marzec 2011,Alan wtedy skończy 4 latka i pójdzie do szkoły a ja będę mogła na spokojnie zająć się drugą dzidzią w domu,mąż oczywiście będzie pracował a z dwójka dzieci w Anglii warto żyć:tak: :-D (jednak musieliśmy to troszkę zaplanować patrząc lekko w przyszłość)

No a tak to dziś wybieram się ponownie na zakupy babskie oczywiście.Ruszam po kurtkę na jesień i buty a jutro jedziemy na rodzinną wycieczkę zwiedzić piękny ogród z egzotycznymi ptakami:)

A co u reszty?
Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
 
Do góry