reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
Kamila uważam że na początek nie ma co za dużo kupować.Dziecko szybko ze wszystkiego wyrośnie.
Ja na początku też miałam dużo ubranek,trochę kupiłam a trochę dostałam od koleżanek i powiem szczerze że w większej połowie synek nie chodził,tylko szafę mi zawalało więc pewnego dnia spakowałam wszystko i oddałam innym koleżankom.Nawet nasz pierwszy wózek głęboki sprzedałam,nie zostawiłam nic dla drugiego dziecka bo jestem zdania że jak będę z drugim dzieckiem w ciąży to kupię sobie wszystko nowe i na pewno w odpowiedniej ilości tym bardziej że tu u nas w Anglii takie ciuszki i pierdołki dla maleństw są bajecznie tanie:)

A jak zareagowali Twoi rodzice jak im powiedziałaś że jesteś w ciąży?Wiem pewnie nie powinnam o to pytać więc jak nie chcesz to nie odpowiadaj:)
 
witam

w końcu mam wolny czas. synek zasnął nam po 20:)
Jeżeli chodzi o wózek dla dziecka to my pewnie znowu kupimy coś na allegro jak to było wcześniej:blink: to samo łóżeczko.
Kamila to super że rodzinka tak dobrze przyjeła fakt że bedziesz mamusią:tak: tylko sie cieszyć.

Miłego wieczorku
 
Martuś tak mi przykro...mogę sobie jedynie wyobrazić przez co przeszłaś, ale życie Ci wynagrodziło masz ślicznego i zdrowego Antosia teraz kolejny chłopczyk z pewnoscią równie śliczny i całkowicie zdrowy :tak:

Kamilko ciesze się że rodzinka tak to przyjeła. U nas było troszkę inaczej. Znalismy sie 5 lat gdy zaszłam w ciąże byliśmy miesiąc po ślubie ale co tam tak bardzo pragnełam tego dziecka:-D tak ze od razu wzieliśmy sie do roboty i ku mojemu zdziwieniu od razu zaskoczyłam :-D cóz moi rodzice przyjeli to nad zwyczaj radośnie a zaznacze że miałam wtedy 20 lat a teście? teściowa rozłożyła ręce bo przecież ja dopiero co pierszy rok studiów skończyłam ledwo co się pobralismy i nam sie dziecka zachciało ale na swój sposób sie cieszyła, teść sie nie wypowiadał. Oliwierek teraz jest oczkiem w głowie wszystkich dziadków :-D:-D:-D Gdy tylko sie urodził zapowiedzieliśmy z góry że za dwa lata przyjdzie kolejny bobas żeby ludnosć mogła sie już obyc z myslą :rofl2: no i mamy Amadeuszka. Teraz już każdy jest poinformowany że za 4 latka będzie kolejne :-D

Kinguś buziaczki dla Filipka :-)

Aguś no to fajnie macie te nasze dziecięce tak zarabiają czy to na rzeczach czy na innych bajerach aż głowa boli... ale i tak tego mamy full u mnie to sie nazywa _mania kupowania-:-p
 
reklama
marta100 opowiedz jak sie dowiedziałaś że jesteś w ciąży, jakie mi,ałaś objawy czy może wogóle ich nie miałaś:)) ciekawa jestem.. :blink: Ciekawa też jestem jak sie czułaś od owulacji jeżeli pamiętasz... :-p bo podobno juz od tego czasu zachodzą jakieś zmiany z tym ze każda kobieta inaczej..

Kinga ja dokładnie wiedziłam kiedy w ciążę zaszłam:-D później jak wariatka co kilka dni test robiłam, żeby potwierdzić:-D
A objawy hmmm nic takiego nie było oprócz wzmożonego apetytu.
Piersi zaczęły mi sie powiększac dopiero w 5 m-cu, gdzie np z Antosiem od razu, generalnie oprócz tych moich przejść z krwawieniami to wszytsko było ok. Mdłości sporadycznie.

Kamila hehe widzę spory entuzjazm, też się cieszę:tak:
Ja wózka jeszcze nie mam, ubranek tez kilka sztuk, czekam z tym wszystkim, teraz nie problem pokupować, nie chcę znowu tego samego przechodzić.
A po Antku nic nie mam, wszytsko pooddawałam lub sprzedałam, bo szczerze mówiąc nie planowałam juz dzieci:-D no ale jak widac odmieniło mi sie:-)
 
Do góry