reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

...a ja dziś do pracy nie idę heh i mam wolne,dzwoniłam do agencji i idę dopiero jutro :-/
Kamila to będziesz młodziutką mamą tak jak i my tu wszystkie:)
Gratuluję fasoleczki:)
Kamila opisz to o co prosiła wcześniej Kinga marte100,my co prawda dzieci już porodziłyśmy ale ja chyba zapomniałam jak to jest być w ciąży...poważnie:)

No nic ja mykam na miasto zrobić jakieś drobne zakupy na obiadek a potem wezmę się za małe porządki w szafkach przygotowujące nas do przeprowadzki:)

miłego dnia laseczki!
 
reklama
Kamila opisz to o co prosiła wcześniej Kinga marte100,my co prawda dzieci już porodziłyśmy ale ja chyba zapomniałam jak to jest być w ciąży...poważnie:)

miłego dnia laseczki!
Ja też zapomniałam....:sorry2: poważnie.. Dlatego też tak pytam dziewczyn aby przypomnieć sobie nieco;-) Mówią że druga ciąża jest inna niż pierwsza, że objawy inne... ciekawe chociaż ja nawet nie pamietam jak to było w ciąży s synem:baffled: Pamietam jedynie II czerwone grube krechy na teście i ze byłam płaczliwa... :-p
 
...a ja pamiętam jak potrafiłam na raz zjeść 1 litr lodów z bakaliami a na śniadanie 7 kawałków chleba z pasztetem i dżemem to mojemu tacie wychodziły gały na całego z podziwu że tak można w ogóle jeść :szok::-D
...i pamiętam jak czasami z rana i wieczora miałam leciutkie mdłości ale tylko przez nie całe 2 miesiące a poza tym oprócz zatrzymania miesiączki,wzmożonego apetytu to zero innych objaw:)dlatego jestem ciekawa jak przechodzą to inne kobiety...:)

buźka dla wszystkich!
 
ja też miała mdłości ale najbardziej z rana, masakra to była... Michał wychodził do pracy a ja tak bardzo źle sie czułam...:-:)baffled: zawsze wstawałam i zajadałam suchy kawałek chleba bo to mi pomagała troche.. Pamietam jak mówiłam sama do siebie WOLAŁABYM ZWYMIOTOWAĆ I MIEĆ SPOKÓJ niż męczyć sie z tymi strasznymi mdłościami.
Pamietam jeszcze jak poszłam do biedronki po zakupy i prawie zemdlałam bo tak gorąco było a mi słabo sie zrobiło i miałam juz plamy przed oczami. Wszyscy mnie puscili na początek kolejki.. i wybiegłam potem heh
ach..... :sorry2:
 
to ja też miałam akcje w biedronce z atakiem ciepła,momentalnie zrobiło mi się słabo i widziałam plamki przed oczami ale wytrzymałam w kolejce a jak wyszłam na powietrze bo byłam taka happy że szok tylko ze ja nie wiedziałam wtedy że jestem w ciąży dopiero kilka dni później się dowiedziałam i od razu zrozumiałam skąd ta akcja w biedronce się wzięła:)
 
jestem z Giżycka- Olsztyna i Warszawy:-) z przewagą na Giżycko :-) .
Co do objawów to płaczliwość nie przeciętna (wczoraj nagminnie i to bez powodu):sorry2: i właśnie te napady gorąca, przeważnie przed spaniem, zawroty głowy zwłaszcza po płaczu i bym zapomniała - pragnienie, po 2-3 litry wody :szok:
odrzucenie od słodyczy co jest najlepszym ,,skutkiem ubocznym" :rofl2:
lece w poszukiwaniu wózeczka na allegro:-) zaraz będę ...
 
reklama
myślałam że już chcesz kupić:)
ale wiem jak się czujesz,przeglądając wózki,maleńkie ubranka itd.to jest się zafascynowanym na maksa.Ja wiem sama po sobie że podniecałam się na widok takich rzeczy,pamiętam jak po około 5 miesiącu zaczęłam kompletować ubranka dla małego...szok :happy: i wiem że gdy będę miała drugie dziecko to będzie tak samo:)
 
Do góry