reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mdłości:(

Marthusia

mama Lenulca i Fasolki:)
Dołączył(a)
9 Listopad 2005
Postów
1 382
Dziewczyny, czy Was rowniez mecza mdłości?moze znacie jakies domowe sposoby by sie ich pozbyc?bo ja czasami juz sily nie mam...:(
 
reklama
mnie okropnie męczą już od 3 tygodni a do tego wymioty. Nie wiem. Czasem pomaga zjedzenie czegoś słonego lub kwaśnego (kefir, jogurt, ogórek kiszony, kanapka z wędliną) czasem nic nie pomaga. Dziś rano pomogła Janis Joplin bo akurat leciała w radio. To w ogóle bardzo dziwna i nieprzewidywalna dolegliwość... Wpółczuję i łączę się wirtualnie !!!!
 
Ja ostatnio poszłam za radą dziewczyn i wcinam lekko solone krakersy. kilka to zarzucam jeszcze zanim wstanę z łóżka. Ale generalnie rada jest chyba jedna - PRZECZEKAĆ. Podobno z 4 miesiącem przechodzi. U mnie 10 tydzień, ale juz jest o niebo lepiej - nie mdli mnie już codziennie, tylko czasami i to coraz rzadziej... TFU, TFU i odpukać w niemalowane, żeby nie zapeszyć :)
 
Ja również miałam te przykrą dolegliwość i niestety dużo nie pomogły domowe sposoby, pomagały rano sucharki i woda mnineralna aczykolwiek czekam aż skończę 3 miesiąc i wówczas skończy się nasz poranny i nie tylko horror hihihi
 
Ja też mam dosc mdłosci..!!!..i liczę, ze wkrótce znikną bezpowrotnie..razem z wymiotami!!!:)
 
ja zaczelam przed wstaniem z lozka zjadac sucharka, albo krakersa i jak narazie jest lepiej. mdlosci nie ustaly calkowicie, ale jakos tak lepiej sie czuje i sa duzo mniejsze.
 
Tytuł mdłośći ale wymioty są męczące u mnie nie ma dnia abym nie klekała przed panem" klozetem" :laugh:
Czasami dziennie to 6 razy robię ble. Niestety jak coś pomoże to tylko góre 20min. A pomaga kakao, banan, guma do życia dokładnie orbit różowa.
 
witajcie
ja mam rowniez mdloście ale ciesze sie bardzo jest to moja czwarta ciąza i w rzadnej nie czulam sie tak jak obecnie wiem ze moj maluszek sie rozwija i mam nadzieje ze to sie nie zmieni oczywiście nie mdlości sa męczące ale trzeba sobie tlumaczyc ze to sie kiedys skończy a i ze maluszek sie dobrze rozwija rano sucharki soki wiśniowe Tymbarku ale kefirki ni mleko nic z tych rzeczy jeszcze korzej jestem z wami nie dajcie sie


 
reklama
własnie..one sie kiedys skończa...:/pytanie tylko kiedy- ja ich mam dosć. Jest znacznie lepiej.., no ale generalnie to czuję się cały czas jak na..kacu:):):)..
 
Do góry