reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mdlosci

Nuka to masz szczęście :)
ileż ja bym oddała, żeby już się moje dolegliwości skończyły, czasem to już wymiotuję i łzy mi lecą po policzkach,więc ,możecie sobie wyobrazić jak się męczę...:-(
najgorsze że dla mnie nic nie pomaga ani aviomarin(lekarz mi polecił pół tabletki przed wstaniem i aby poleżeć kilka minut) ,ani imbir,ani sucharki ani nic...
Potrafię nawet wodę mineralną zwymiotować:baffled:
 
reklama
Nuka nie ciesz się za wcześnie ;) ja dokładnie tak samo cieszyłam się w 7. tygodniu, że żadnych mdłości nie mam, a potem w 9. i 10. nie wstawałam znad miedniczki. teraz jestem w 13. i niestety co rano mnie dalej mdli i okazjonalnie zdarzają się też wymioty. czekam na dzień, kiedy obudzę się bez mdłości...

PS a co pomaga na mdłości? NIC. polecam swój wpis na blogu :)
 
GoGa_ może też tak być że Nuka nie będzie mieć wcale mdłości :happy:
Ja to już tak dziwnie się czułam jakoś w na samym początku gdy podejrzewałam że coś tam może już być, więc to był tak 3-4 tydzień...
Później już było tylko gorzej ;p

Znam kobiety które są już w drugiej albo trzeciej ciąży i żartują, że gdyby nie to że nie miały miesiączki to by nie wiedziały że są w ciąży zero mdłości, zero wymiotów ...:-)



Ale też słyszałam że dolegliwości są nasilone w pierwszej ciąży lub w ciąży bliźniaczej(kto ma doświadczenie w ciążach mnogich? To prawda? ) :-)
 
Ostatnia edycja:
mnie męczyły trochę na początku, ale na szczęście nie są już dokuczliwe, za to moja siostra prawie przez całą ciążę nie mogła patrzeć na niektóre potrawy.
 
Witam dziewczyny, jestem w 7 tc i to jest moja pierwsza ciąża jak dla Nas to cud po prawie 3 latach starań o maleństwo :-). Moje objawy ciąży to mdłości najgorzej wieczorem, ciągłe uczucie że boli mnie żołądek, dokuczają mi zapachy oraz senność.
 
pestka gratuluje zajscia w ciąże!! :) wyobrażam sobie jak musicie się cieszyc po trzech latach starań :) życzę spokojnej i zdrowej ciąży:)
 
ja jestem w 7 tyg. Wymiotów póki co nie mam, mdłości niestety już dają o sobie znać. Mam też problem z jedzeniem, dokładnie z wyborem .Zaczyna mnie odrzucać od niektórych dań. Na szczęście mogę pić kawę-choć w tej chwili już tylko rozpuszczalną jedną dziennie lub pół w zależności od dnia. Do tego ciągle jestem śpiąca. najchętniej nie wstawałabym z łóżka gdyby to tylko było możliwe:no:
 
reklama
a u mnie 5 tdz i zaczyna się zgaga :szok:ludzie, jak ja przez nią cierpiałam w pierwszej ciąży :szok: jak złapała mnie w połowie ciąży tak odpuściła całkiem po porodzie :szok: zasypiałam z rennie w buzi i budziłam się z nią :tak:koszmar..... teraz dopiero początek,a ja już mam zgagę ! :szok: nie powinnam narzekać bo walczyłam o tę ciążę sporo ale zgaga i mdłości z wymiotami to coś okropnego !!
 
Do góry