reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Co pomaga Wam przetrwac mdlosci i ssanie w brzuchu

agus6j

Zaciekawiona BB
Hej dziewczyny, od 3 tygodni mam tak ostre ssanie w brzuchu, silne mdłości i do tego pieczenie w gardle po posilkach.jestem w 7 tygodniu ciąży. Możecie jakos pomoc?może macie jakies swoje sposoby?

reklama

Majorcia

Fanka BB :)
Staraj się często jeść po trochu nie dopuszczając do uczucia głodu bo to może potęgować mdłości
Na mdłości jest dobry imbir można go dodawać po plasterku do herbaty i jak dziewczyny piszą na każdą z nas działa co innego jednym pomaga przegryzanie krakersów innym co innego musisz wypróbować co podziała na Ciebie Trzymam kciuki by ta nieprzyjemna dolegliwość szybko minęła
A na zgagę niektórym pomagają migdały innym mleko

Ostatnia edycja:

Olciakkk

Fanka BB :)
Słyszałam że tic tak pomagają. Ja w ciąży starałam się jeść często małe porcje lub owoce kiedy miałam mdłości.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom

agus6j

Zaciekawiona BB
Dzieki dziewczyny wszystkie sugestie w odpowiedziach wyprobuje, Bo naprawdę kiepsko jest. Wczoraj najadlam sie mega duzo owoców: pomarańcze, gruszki, kiwi, jabłka, arbuz i jakos dzis mam znacznie lepsze samopoczucie i podejscie do zycia może brakuje mi witamin? Po owocach jest w miare ok ale wtedy kłania sie zgaga i słodkość w ustach. Spróbuje Waszych rad a macie jakies sposoby na depresje w ciąży bo chyba mnie ogarnia

nafoczka

Moderatorka
Członek załogi
Miasto
Rzeszów
Dzieki dziewczyny wszystkie sugestie w odpowiedziach wyprobuje, Bo naprawdę kiepsko jest. Wczoraj najadlam sie mega duzo owoców: pomarańcze, gruszki, kiwi, jabłka, arbuz i jakos dzis mam znacznie lepsze samopoczucie i podejscie do zycia może brakuje mi witamin? Po owocach jest w miare ok ale wtedy kłania sie zgaga i słodkość w ustach. Spróbuje Waszych rad a macie jakies sposoby na depresje w ciąży bo chyba mnie ogarnia
Rozwine tylko temat bananów :D otóż one nie są słodkie wiec cie nie zemdli i nie fermentuja w brzuszku jak jabłka śliwki czy gruszki. Niedopusc do poczucia głodu. Ja je mialam nawet w nocy przy łóżku bo nie szłosł spać :)
Na depresje lub po prostu nerwy polecam rozwiązywanie krzyżówek bo nic tak dobrze nie zajmuje myśli :) trzymaj się!

reklama

agus6j

Zaciekawiona BB
Rozwine tylko temat bananów :D otóż one nie są słodkie wiec cie nie zemdli i nie fermentuja w brzuszku jak jabłka śliwki czy gruszki. Niedopusc do poczucia głodu. Ja je mialam nawet w nocy przy łóżku bo nie szłosł spać :)
Na depresje lub po prostu nerwy polecam rozwiązywanie krzyżówek bo nic tak dobrze nie zajmuje myśli :) trzymaj się!
Dziekuje zaraz ide po banana.jablka póki co mi pomagają ale potem faktycznie w brzuchu nie ciekawie sie robi,a po gruszkach slodkosc w ustach czuje bardzo dlugo....a krzyżówki faktycznie spróbuje mam nawet przy sobie

Do góry