reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co pomaga Wam przetrwac mdlosci i ssanie w brzuchu

agus6j

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Lipiec 2017
Postów
59
Hej dziewczyny, od 3 tygodni mam tak ostre ssanie w brzuchu, silne mdłości i do tego pieczenie w gardle po posilkach.jestem w 7 tygodniu ciąży. Możecie jakos pomoc?może macie jakies swoje sposoby?
 
reklama
Staraj się często jeść po trochu nie dopuszczając do uczucia głodu bo to może potęgować mdłości
Na mdłości jest dobry imbir można go dodawać po plasterku do herbaty i jak dziewczyny piszą na każdą z nas działa co innego jednym pomaga przegryzanie krakersów innym co innego musisz wypróbować co podziała na Ciebie Trzymam kciuki by ta nieprzyjemna dolegliwość szybko minęła
A na zgagę niektórym pomagają migdały innym mleko
 
Ostatnia edycja:
Słyszałam że tic tak pomagają. Ja w ciąży starałam się jeść często małe porcje lub owoce kiedy miałam mdłości.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzieki dziewczyny wszystkie sugestie w odpowiedziach wyprobuje, Bo naprawdę kiepsko jest. Wczoraj najadlam sie mega duzo owoców: pomarańcze, gruszki, kiwi, jabłka, arbuz i jakos dzis mam znacznie lepsze samopoczucie i podejscie do zycia może brakuje mi witamin? Po owocach jest w miare ok ale wtedy kłania sie zgaga i słodkość w ustach. Spróbuje Waszych rad a macie jakies sposoby na depresje w ciąży bo chyba mnie ogarnia
 
Dzieki dziewczyny wszystkie sugestie w odpowiedziach wyprobuje, Bo naprawdę kiepsko jest. Wczoraj najadlam sie mega duzo owoców: pomarańcze, gruszki, kiwi, jabłka, arbuz i jakos dzis mam znacznie lepsze samopoczucie i podejscie do zycia może brakuje mi witamin? Po owocach jest w miare ok ale wtedy kłania sie zgaga i słodkość w ustach. Spróbuje Waszych rad a macie jakies sposoby na depresje w ciąży bo chyba mnie ogarnia
Rozwine tylko temat bananów :D otóż one nie są słodkie wiec cie nie zemdli i nie fermentuja w brzuszku jak jabłka śliwki czy gruszki. Niedopusc do poczucia głodu. Ja je mialam nawet w nocy przy łóżku bo nie szłosł spać :)
Na depresje lub po prostu nerwy polecam rozwiązywanie krzyżówek bo nic tak dobrze nie zajmuje myśli :) trzymaj się!
 
reklama
Rozwine tylko temat bananów :D otóż one nie są słodkie wiec cie nie zemdli i nie fermentuja w brzuszku jak jabłka śliwki czy gruszki. Niedopusc do poczucia głodu. Ja je mialam nawet w nocy przy łóżku bo nie szłosł spać :)
Na depresje lub po prostu nerwy polecam rozwiązywanie krzyżówek bo nic tak dobrze nie zajmuje myśli :) trzymaj się!
Dziekuje zaraz ide po banana.jablka póki co mi pomagają ale potem faktycznie w brzuchu nie ciekawie sie robi,a po gruszkach slodkosc w ustach czuje bardzo dlugo....a krzyżówki faktycznie spróbuje mam nawet przy sobie
 
Do góry