reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mdlosci

mi mdłości towarzyszyły przez cały pierwszy trymestr. nawet kawy nie mogłam się napić, bo na sam jej widok leciałam do toalety :/ słyszałam, że imbir pomaga
 
reklama
mi mdłości towarzyszyły przez cały pierwszy trymestr. nawet kawy nie mogłam się napić, bo na sam jej widok leciałam do toalety :/ słyszałam, że imbir pomaga

O matko, współczuję z tą kawą, ja bym nie wytrzymała bez niej :D O imbirze też słyszałam, ale znowu ileż można go wkrawać do herbaty, nie wiesz może czy są jakies suplementy które go zawierają??
 
@Alka852 nie tylko do herbaty, ale do wszystkiego co jadlam. Niestety w moich ciazach mdlosci nie ustepuja w ogole, a najgorsze sa w 3 trymestrze. Pije tylko wode z imbirem, bez tego bym nie przetrwala, mdlosci dalej mam, ale moge funkcjonowac. Z czasem koncze tak, ze imbir niemal w kazdym posilku mam
 
@Alka852 nie tylko do herbaty, ale do wszystkiego co jadlam. Niestety w moich ciazach mdlosci nie ustepuja w ogole, a najgorsze sa w 3 trymestrze. Pije tylko wode z imbirem, bez tego bym nie przetrwala, mdlosci dalej mam, ale moge funkcjonowac. Z czasem koncze tak, ze imbir niemal w kazdym posilku mam
Współczuję bardzo, ale w końcu dzidzia wynagrodzi Ci wszelkie utrapienia:) Ale apropo imbiru to ostatnio obiło mi się o uszy , że podobno Pregna ma swój suplement na takie dolegliwości. Vomi się nazywa, z tego co kojarzę. Słyszałyście o tym ?
 
@Alka852 slyszalam. Jednak wole naturalny wlasnie zalewam i pije twoje zdrowie [emoji4] juz sie przyzwyczailam. To moja herbatka. Nawet mi smakuje. Takie dolegliwosci moge miec. Dla mnie to nie problem.
 
jakoś musiałam dać radę bez porannej kawki :(
tak, teraz weszła pregna vomi, jednak ja nie miałam szans na wypróbowanie, polecacie? może przy kolejnym dziecku się skuszę :D
 
reklama
jakoś musiałam dać radę bez porannej kawki :(
tak, teraz weszła pregna vomi, jednak ja nie miałam szans na wypróbowanie, polecacie? może przy kolejnym dziecku się skuszę :D

Ja się w końcu skusiłam na vomi, bo już miałam zdecydowanie dosyć mdłości. Może to słabość, że idę na łatwiznę, ale uważam że jeżeli coś jest dostępne, nie szkodzi, a może pomóc to jestem na tak :)
 
Do góry