reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Meble dla dzieci

Dołączył(a)
12 Styczeń 2011
Postów
2
Hej:)

Czy ktoś może mi polecić jakieś dobre dziecięce meble??? Chodzi mi o to aby były wytrzymałe, porządne, łatwe w czyszczeniu i nie ukrywam, że ładniutkie:)
Jeżeli chodzi o wygląd to mam już swoje wymarzone meble, Sauthon. Ale nie wiem jak z całą resztą moich wymagań:) Podobno są naprawdę dobre ale chciałam jeszcze Was o to zapytać czy ktoś może coś o tej firmie wie???

Pozdro:-)
 
reklama
Ja osobiście nie mam tych mebli, ale koleżanka ma i bardzo sobie chwali. Ja je widziałam i są naprawdę cudowne, ale nic z własnego doświadczenia niestety Ci nie poradzę.
 
Warto szukać w sklepach internetowych,tam masz w zasadzie największy wybór mebli dla dzieci. Poza tym napisz jeszcze,czy mają to być meble dla chłopczyka czy dziewczynki,bo to ważna sprawa. Jaki budżet na ich zakup posiadasz?
 
Mebelki faktycznie ładne,tylko ta cena.. No i szkoda, że można je zobaczyć tylko w Warszawie - to poważny zakup jak na internet. Ładne są mebelki firmy Meblik - koleżanka ma i poleca.

 
reklama
Do góry