reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

METAMORFOZY -Trinny & Susannah/ Gok Wan

Patrycja proszę:
https://www.babyboom.pl/forum/modowe-porady-i-inspiracje-f309/linkownia-33267/


He he he. Ja jestem 2w1. czyli:
Klepsydra – regularne wymiary – duży biust i szerokie biodra o takim samym obwodzie, znaczne wcięcie w talii, uda masywne a nogi grubsze
Jabłko-brzuch większy od piersi, pupa dosyć płaska i niezłe w stosunku do całej sylwetki nogi!

To ja:
regularne wymiary – duży biust i szerokie biodra o takim samym obwodzie,
pupa dosyć płaska i niezłe w stosunku do całej sylwetki nogi!:-D:-D


 
reklama
Mnie teraz jeszcze odstaje po ciążowy brzuszek:-(
Czyli w sumie jak w opisie jabłuszka.... :tak::tak: Ale wizualnie jakoś tak to nie wygląda.
 
Iwona -dzieki znalazlam zaraz po tym jak napisalam...:-) Ale z opisu jakos chyba grucha nie jestem...Ogolnie zeby nie jakies 3 cm.w obwodzie pasa to byloby super...Ogolnie nie nazekam na moja sylwetke...:-) moze piersi moglyby byc troche jedrniejsze...ale jak jestem przed @ to sa wtedy idealne...i tak tydzien mam satysfakcje ;-)
 
a jak poczytałam głebiej o typach , to wyszlo ze ja wiolonczela jestem z lekka najedzona :-D:-D:-D bo w cyckach i w biodrach tyle samo :-) a w pasie ciut mniej :laugh2:
 
Ja czytam te opisy już chyba z 5 raz. I czym więcej się wczytuje tym mam większy mętlik w głowie. Opisy swoje obrazki swoje.........eeeeeeeeee du.aaaaaaaaaaaa

Patrycja tydzień pięknego biustu to i tak nie jest źle.;-):tak:
 
No wlasnie looknelam na obrazki i mysle sobie gruszka taka ...a potem opis i pisza ze z zaz biurka wyjsc nie chce...a to pipa-bo nieprawda :-D
 
Dziewczyny- najlepiej wklejcie zdjęcia, wtedy można będzie Wasz typ sylwetki porównać do zdjęć zamieszczonych przez meguska
No to wkońcu kim ja jestem - jabłko, wiolonczela, czy klepsydra?????????
[ fotka wstecz]
 
Miki przestań już brzdękać na wiolonczeli....jesteś stuprocentową Klepsydrą :-)

W drugim poście tego wątku porównałam dwie firgury których właścicielki mogą się wahać.
 
reklama
Do góry