reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Metformax

Nie skad to ponoc, bo na szybko nawet znalazlam informacje ze owszem nie jest zalecana w ciazy wedlug who ale dlatego ze nie przeprowadzono jeszcze badan oficjalnych na grupie kontrolnej ludzi. Na zwierzetach sa juz badania ze nie ma ten lek wlasciwosci teratogennych. Na badanych przypadkach ludzi rowniez nie wykazano takich wlasciwosci.
Metformina co raz czesciej jest stosowana przy pco bo indukuje owulacje.
Nie mniej lekarz kazal mi odstawic po pozytywnym tescie, bo bez cukrzycy I przy ciazy nie ma sensu brac.
Jaka dawke clo bralas? Ja zaczynalam od pol tabletki dziennie I sprawdzalismy jak reaguje.
Aha, to mnie trochę uspokoiłaś. Jeśli chodzi o Clo to brałam 50, całą tabletkę. Pierwszego dnia musiałam wziąć chyba 2 tabletki. Rozwaliło mnie to hormonalnie i lekarka w szpitalu powiedziała, że będę mieć problemy z zajściem w ciążę...
 
reklama
Do góry