reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miejsca dla mam w Białymstoku

reklama
EEEEEEEE lipa, w niedziele to mam meza w domu i moge sobie pojsc sama albo z kolezanka.W tygodniu by lepiej zrobili, jest tyle mam ktore siedza z dziecmi w domach.a jak jest brzydka pogoda to nie ma co robic.
 
EEEEEEEE lipa, w niedziele to mam meza w domu i moge sobie pojsc sama albo z kolezanka.W tygodniu by lepiej zrobili, jest tyle mam ktore siedza z dziecmi w domach.a jak jest brzydka pogoda to nie ma co robic.

W tygodniu nawet więcej kobiet z dziećmi poszłoby na taki seans, bo zazwyczja siedzą z dziećmi w domu. Ale dobrze, że w ogóle coś takiego u nas jest. Zawsze można im zasugerować jakieś zmiany ;-)
 
Jeżeli chodzi o te niedziele w kinie - moja siostra była ze swoim rocznym synkiem i meżem i mówiła, że to super sprawa. Idziesz z całą rodzinką do kina i nie musisz kombinować z kim malca zostawić.
 
Zawsze można się wybrać z maluchem na basen. Na ul. Stromej jest brodzik. Chodzą tam rodzice z bardzo małymi dziećmi, poniżej roku. Woda w brodziku jest cieplejsza niż w tym dużym basenie i jest mała zjeżdżalnia. :-)
I kilogramów można się pozbyć i dziecko nauczyć pływać - przyjemne z pożytecznym ;-)
 
reklama
Zawsze można się wybrać z maluchem na basen. Na ul. Stromej jest brodzik. Chodzą tam rodzice z bardzo małymi dziećmi, poniżej roku. Woda w brodziku jest cieplejsza niż w tym dużym basenie i jest mała zjeżdżalnia. :-)
I kilogramów można się pozbyć i dziecko nauczyć pływać - przyjemne z pożytecznym ;-)

A są tam jakieś specjalne zajęcia dla mam z małymi dziećmi?
 
Do góry