reklama

Miejsca w Krakowie i okolicach przyjazne maluchom

Temat na forum 'Kraków' rozpoczęty przez Mozi, 9 Lipiec 2008.

1. Mozi

Mozi MAMUŚKA BB

Moze ten watek pomoze wymyslic fajny pomysl na wycieczke z dzieckiem w te letnie dni w Krakowie i okolice???
    Niby miejsc jest duzo,ale jak sie tak zastanawic konkretnie to nie ma gdzie.
    Mi do glowy przychodza w Krakowie np.
    1. plac zabaw i alejki przy Zalewie Nowohuckim
    2. park Jordana
    Ale chce odmienic sobie i maluszkowi widoki;
    w maju bylismy tez na Kopcu Wandy,mala miala frajde wspindrajac sie do gory.

Poza miastem:
    1. Park Miniatur w Inwałdzie za Wadowicami
    2. Rabkoland
    3. Wieliczka Kopalnia
    4. Jura (np.Skała)
    5. Niepolomice zamek
    Osobiscie w zadnym z miejsc poza Krakowiem nie byla z mala,ale trzeba sie ruszyc :-D.Ja jako osoba niezmotoryzowana,bez prawka trudno zmotywowac sie i wybrac z trzylatkiem gdzies dalej,ale na przelomie lipca czy siepnia jak bede miala urlop wybiore sie nas stowe do Parku Miniatow,kolezanka byla z synkiem i byli zadowoleni.

Moze wy KRAKOWIEANKI macie jakies fajne pomysly,no i w miare nie drogie, choc czasem wole wiecej wydac i miec fajne wspomnienia.
    Moze zapropomujecie cos nowego??

2. sylwia i wojtuś

sylwia i wojtuś Mama czerwcowa'06

Zamek w Korzkwi i stadnina koni - bardzo fajna okolica
    Polecam tez festyny zawsze w weekend gdzies jest a dzieci lubi atakie klimaty:-)

3. reklama
  4. Winka

Winka PoplątanA z PomieszanieM

Polecam wycieczkę do zamku w Ogrodzieńcu :tak:, i całkiem blisko- czyli park w Ojcowie :tak:. No i ostatnio głośno o parku doświadczeń w Krakowie :-).

5. masebi

masebi Fanka BB :)

I przyszła jesień i utknęłysmy w domu. oczywiście teraz pada,więc nigdzie nie wychodzimy. Ale co będzie za miesiąc? Gdzie w Krakwie można iść z maluszkiem - i nie mówię tu o centrach handlowych z wirusami szalejącymi po klimie.

Może lista jakaś?
    jedyne miejsce gdzie dało się pojechać z wózkiem to bunkier sztuki przy plantach. Teraz, gdy jest zimno nie ma gdzie iść.
    Może znacie fajne miejsca dla mam, tatusiów i dzieci?

Są ogrzewane ogródki piwne, dlaczego nie otoczą folia i nie dadzą piecyków i ciepłej herbatki na placu zabaw w parku Jordana? Wystarczy troche foli by się dzieciom na głowe nie lało i troszke ciepełka i zawsze jest gdzie się udać.

Dlaczego w naszym mieście NIC nie ma. W byle małym miasteczku jest dużó więcej zajęć dla dzieci. W parku Krakowskim nie ma nawet głupiego konika na sprężynie, Park jordana też marny.

Może jakaś petycja drogie mamy. O ogrzewanie i otoczenie folią placu zabaw dla dzieci w parku Jordana? Przynajmniej 2,3 godziny w ciągu dnia ciepła i folia nad głową, by nie bylo mokro.

6. agatulka25

agatulka25 Mamusia Zuzi i Maksa

a to by sie zdziwili dostając taką petycje hehehehhe
    fakt było by fajnie iśc do ciepłego placu zabaw :)))
    my na razie jesień w domu spędzamy bo choroba nas dorwała
    zobaczymy za kilka dni jak bedziemy spędzać czas bo dzieci zdrowieją

7. ali_84

ali_84 Zaciekawiona BB

witwm, nie zauwazylam wymienionego zoo w krakowie ;), z dalszych wycieczek to moze np. Ojców, lub zamek w dobczycach??,albo ze starszym dzieciaczkiem wyciecza do Myslenic?? ;)

8. kasiula.81

kasiula.81 Początkująca w BB

www.dinolandia.eu

dostalam ten link od znajomego, w Inwaldzie kolo Wadowic, tam gdzie jest park miniatur ma powstac park dinozaurow z duzymi figurami dinozaurow, roznymi zabawami dla dzieci , ma tam tez byc mini golf, podobno zaczeli to juz budowac, sama jestem ciekawa kiedy bedzie gotowe, bo moj syn uwielbia dinozaury, moze jest wiecej infoermacji na ich stronie...

co myslicie o tym?:-)

9. agatulka25

a dziewczyny jakie miejsca prócz Anikino do zabaw w nie terenie ??????????
    bo ja nie tutejsza:pPPP

10. reklama
  11. sylwia i wojtuś

sylwia i wojtuś Mama czerwcowa'06

W Parku Wodnym jest fajniejszy niz Anikino - Gibon.
    Lepsza organizacja czysciej i przyjemniej:-D

a i jeszcze kilka miejsc gdzie sa zajecia tematyczne ale nie wiem czy Cie takie interesuja np Szukanie Wiosny:-D i inne integracyjne,
    W jakim wieku masz dziecko?

12. agatulka25

Maks 2 latka i Zuza 5 latek

ja to najbardziej szukam czegoś podobnego do anikonio w sensie wpaśc na pól dnia dzieci się wyszaleję spędzić inaczej wolne dzień

Poleć forum