reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miejsca w Krakowie i okolicach przyjazne maluchom

Chcialabym żebyscie podpowiadały wraz z krótkim opisem gdzie mozna iść z dzieckiem i milo spedzic czas, zarówno np Krainy Zabaw, ale tez restauracje muzea itp
Tak zeby wszystko było w jednym watku:-) najlepiej z linkiem do stronki www
 
reklama
Knajpki :

BWA - czyli bunkier sztuki
Ulubione nasze miejsce na spotkania z innymi ludźmi bo jest i piwo i piaskownica :-)To zaraz przy plantach, na lewo od szewskiej.
Złe strony: Tylko w lecie niestety - bo w ziemie to foliują a ludzie tam palą.Choć na szczęście folia jest przewiewna i nie czuć dymu. Do jesieni da się chodzić.

Dynia - na ul. Krupniczej 20.
Bo jest jedzonko i ogródek zamknięty, wiec dziecko ni ma gdzie zwiać.
Złe strony: to kamyki - trzeba pilnować, żeby czegoś nie wchłonęło.

Mamma Mia - na ul.Karmelickiej
Ogródek i mają krzesełka dziecięce. Rewelacyjne jedzenie.
Złe strony - czeka się długo na jedzenie, więc warto wcześniej zamówić i np iść pospacerować.

Hmm... co jeszcze... mało tego. Dopisujcie! Bo czasem człowiek by wyszedł do ludzi a nie ma gdzie.
 
dziewczyny jak tez szukam jakichś ciekawych miejsc gdzie można wybrać sie z dzieciaczkiem. Jeśli znacie takie to prosze piszcie. Jestem nowa w Krakowie i chętnie poznałabym inne mamusie. pozdrawiam
 
ogrod doswiadczen fajna rzecz :-)

niestety nie znalazlam miejsc przyjaznym takim malym dzieciom jak Maciek -3msc :zawstydzona/y: bo dla starszych to kazdy plac zabaw moze byc ;-) ZOO i park Jordana :-)
 
a dziewczyny jakie miejsca prócz Anikino do zabaw w nie terenie ??????????
bo ja nie tutejsza:pPPP


Byl tez Bzikoland w Nowej Hucie - sama tam chodzilam. Wieksze od Anikina

Bzikoland - Kraków, Czas Dzieci

Jest tez takie cos w M1 na al Pokoju :-D fajny pomysl zostawic tam dzieci i isc na zakupy :-D
W dawnym Geancie przy Bora komorowskiego tez takie cos bylo ale nie jestem pewna czy nie zlikwidowali :tak:
 
Po wczorajszych Targach Baby care znalazlam....


1. Centrum 7 zyczen - Akademia Maluszków
O nas - 7 Życzeń - Akademia Maluszków

jest to raczej cos w stylu żłobka i przeczkola w jednym gdzie zostawiamy dziecko pod opieką:-p ale maja tez dostepne jakies warsztaty dla dzieci i rodzicow wiec mozna przejrzec czy jest cos ciekawego

2.Klub rodzica i dziecka - Grupa Aktywni
Grupa Aktywni Kraków,imprezy dla szkół,szkolenia firm,imprezy,konferencje,wycieczki

cos raczej dla wiekszych dzieci - ale tez rozne mozliwosci spedzania czasu z dziecmi :tak:

3. Figa - miejsce mam
Figa - Mam Miejsce

jak nas poinformowano mozna tam isc z dzieckiem i oddac je w dobre reca a samemu isc do drugiego pokoju i np napic sie kawy, poczytak ksiazke, isc na zakupy ;-)
 
kino pod baranami oferuje tzw. baranki, czyli seanse dla rodziców z dziećmi, koszt 10 zł- tylko nie wiem, czy to bilet rodzinny czy też od osoby

seanse są w salach nie bardzo wyciemnionych, z nie za głośnym dźwiękiem i oczywiście z filmami rodzinnymi, odbywa sie to w każdy wtorek chyba.

MulitiKino też ma chyba cos takiego w repertuarze:-)
 
reklama
Do góry