reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiączka a ciąża

Dołączył(a)
8 Marzec 2021
Postów
1
Witam mam pytanie może dziwne ale już sama nie wiem co o tym myśleć opowiem od początku.
Kochałam się z partnerem w 2 dzień płodny,dwa dni przed spodziewana miesiączka zaczol boleć mnie brzuch tak jak na miesiączkę i dostałam to mnie tak nie martwi tylko martwi mnie to że zawsze mam regularne i trwają 7 dni ale nie tym razem. Do tego ze dostałam 2 dni przed to trwał tylko praktycznie dwa dni przy trzecim dniu był tylko na papierze. Na drugi dzień nic już nie było więc zrobiłam test i wyszedł negatywnie i dzień później znów pojawiło się ale też delikatny czy to może być ciąża czy jednak co innego i czy powinnam się martwić
 
reklama
Jeżeli była miesiączka to nie jesteś w ciąży. To, że była inna (krótsza, dłuższa, bardziej/mniej obfita, pojawiła się wcześniej czy później) nie ma najmniejszego znaczenia. Cykl miesięczny jest podatny na różne czynniki (stres, infekcje, leki, dieta itp.), więc może wyglądać co miesiąc inaczej.

Dla pewności idź na betę.

A jak martwią cie zmiany cyklu, to idź do ginekologa.
 
Do góry