reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiączka po laparoskopii

Viki5588

Aktywna w BB
Dołączył(a)
19 Grudzień 2022
Postów
82
Witajcie,

pod koniec lutego tego roku przeszłam laparoskopię, z wycięciem jajowodu prawego (ciążą ektopowa). Po 3 dniach od zabiegu dostałam krwawienia które utrzymywało się około 10-13 dni. Obecnie powinnam dostać już normalnej miesiączki, lecz ta spóźnia się już 4 dzień. Czy są tu może kobiety które mają podobne doświadczenia? Czy normalna miesiączka długo Wam się spóźniała po operacji?

Dodam, że lekarz dał nam zielone światło na działanie po miesiącu od laparo. Moim zdaniem to trochę za wcześnie ale mimo wszystko czekam na ten okres, żeby chociażby zaplanować wakacje 😆

Będę wdzięczna za odpowiedzi :)
 
reklama
Witajcie,

pod koniec lutego tego roku przeszłam laparoskopię, z wycięciem jajowodu prawego (ciążą ektopowa). Po 3 dniach od zabiegu dostałam krwawienia które utrzymywało się około 10-13 dni. Obecnie powinnam dostać już normalnej miesiączki, lecz ta spóźnia się już 4 dzień. Czy są tu może kobiety które mają podobne doświadczenia? Czy normalna miesiączka długo Wam się spóźniała po operacji?

Dodam, że lekarz dał nam zielone światło na działanie po miesiącu od laparo. Moim zdaniem to trochę za wcześnie ale mimo wszystko czekam na ten okres, żeby chociażby zaplanować wakacje 😆

Będę wdzięczna za odpowiedzi :)
Dodam jeszcze że zawsze miałam regularne cykle i trwały zazwyczaj 4-5 dni.
 
Dodatkowo - skoro była ciąża, to okres może przyjść do 8 tygodni.
Dodam jeszcze że zawsze miałam regularne cykle i trwały zazwyczaj 4-5 dni.
Jeszcze o tak krótkim cyklu nie słyszałam... zapewne chodziło Ci o długość @.
Po ciąży długość cyklu może Ci się zmienić.
Także planowanie pod tym kątem wakacji jest w tym momencie totalnie bezcelowe.
 
Dodatkowo - skoro była ciąża, to okres może przyjść do 8 tygodni.

Jeszcze o tak krótkim cyklu nie słyszałam... zapewne chodziło Ci o długość @.
Po ciąży długość cyklu może Ci się zmienić.
Także planowanie pod tym kątem wakacji jest w tym momencie totalnie bezcelowe.
Tak. chodziło o długość @.

Dziękuję za odpowiedz
 
Do góry