reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiączka po porodzie

Ona262626

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Listopad 2019
Postów
608
Dziewczyny nie karpie piersią już ponad miesiąc i nadal nie mam miesiączki. Myślicie ze to normalne? Czy która też nadal nie ma okresu?
 
reklama
Całkiem normalne. Mnie wróciła 8msc po porodzie jak zaczęłam córkę karmić mm w dzień :)

Edit: przeczytałam że karmisz miesiąc 🤦 ale odnosząc się do tego, to mnie nie przyszła równo po miesiącu, tylko po prawie dwóch od odstawienia kp w dzień :)
 
Mi ginekolog mówiła, że po odstawieniu miesiączka powinna pojawić się w ciągu 3 miesięcy. Jeśli do tego czasu się nie pojawi wtedy przyjść na kontrol.
 
Dostałam pierwsza miesiączkę po 15 miesiącach,gdy mała zaczęła coraz mniej domagać się piersi 🙂 wszytko jest w jak najlepszym porządku 👍
 
Rozwiązanie
Do góry