reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak okresu po porodzie

Dołączył(a)
24 Styczeń 2021
Postów
10
Dziewczyny, kiedy pojawiła się u Was pierwsza miesiączka po porodzie ? Urodziłam 3 miesiące temu, piersią karmiłam tylko ok. 2 tygodni a okresu nadal nie mam. Na wizycie u ginekologa po połogu pani doktor mówiła że mogę jeszcze poczekać na okres bo śluzówka cienka ale aż tyle czasu?
 
reklama
Dziewczyny, kiedy pojawiła się u Was pierwsza miesiączka po porodzie ? Urodziłam 3 miesiące temu, piersią karmiłam tylko ok. 2 tygodni a okresu nadal nie mam. Na wizycie u ginekologa po połogu pani doktor mówiła że mogę jeszcze poczekać na okres bo śluzówka cienka ale aż tyle czasu?
Ja miałam CC i karmiłam miesiąc piersią i po 12tyg równo dostałam okres
 
Dziewczyny, kiedy pojawiła się u Was pierwsza miesiączka po porodzie ? Urodziłam 3 miesiące temu, piersią karmiłam tylko ok. 2 tygodni a okresu nadal nie mam. Na wizycie u ginekologa po połogu pani doktor mówiła że mogę jeszcze poczekać na okres bo śluzówka cienka ale aż tyle czasu?
Powrót miesiączkowania po porodzie to bardzo indywidualna kwestia. Ja kp a okres wrócił 6tygodni po porodzie. Cieszyła bym się na twoim miejscu że jeszcze trochę spokoju mam [emoji6]
 
Ostatnia edycja:
Pierwszy poród SN po 8 mies okres. Drugi poród CC okres po 12 mies. W obu przypadkach kp odpowiednio 13 mies. i teraz nadal w trakcie od 18 mies.
 
Do góry