reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiączka w ciąży

Dołączył(a)
25 Lipiec 2013
Postów
1
Witam. Jestem mamą dwóch aniołków, obie ciąże obumarły (24tc i 19tc), los chciał że po raz kolejny spodziewam się malenstwa(6 tc) bardzo się cieszę, ale jest fakt który mnie niepokoi od miej więcej trzech dni mam bóle podbrzusza, nie tak silne jak w czasie miesiączki ale jednak, dzisiaj dostałam krwawienia, jasna, rzadka krew, bardzo się tym martwie. Czy któraś z Was miała tak we wczesnej ciąży?
 
reklama
Ja uważam podobnie jak moje Poprzedniczki...Pędź do na IP lub do lekarza. Ja raz plamiłam (podkreślam "plamiłam")w 8 tc kilka godzin, ale to było chwilowe, delikatne, brunatne plamienie i brałam przy tym duphaston.
 
reklama
Ja tak miałam (mam), i to nie raz w trakcie tej ciąży. Pierwszy raz w 6 tygodniu, później w 11, później w 15, więc częstotliwość prawie ze normalnej miesiączki.

Idź od razu na izbę przyjęć, zrobią ci USG i zmierzą betę. U mnie występują te krwiawienia bo mam krwiaki na macicy, i co się jednego pozbędę to tworzy się nowy. Jestem obecnie w 18 tygodniu i przedwczoraj na USG lekarz wykrył nowy krwiak. I tak "sobię krwawię" całą ciążę (bo po pierwszym "chluśnięciu" krwią, krwiak "schodzi" czyli plami u mnie tygodniami).
Najgorsze jest, że lekarze nic nie mogą na to poradzić i co chwila muszę być na USG.

Krwawienie nie zawsze oznacza poronienie, ale każde krwawienie trzeba zgłosić lekarzowi!
 
Do góry