• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Miesiączkowanie

Ladybaby11

Początkująca w BB
Cześć dziewczyny ! Kochałam się z chłopakiem w przedostatni dzień okresu ( z wytryskiem )(ogólnie praktykujemy stosunek przerywany). Długość cyklu 25 dni, długość okresu 5 dni. Spóźniła mi się miesiączka, powinnam dostać w poniedziałek, zaczęło się od krwi ze śluzem w piątek, w sobotę mocne krwawienie, niedziela plamienie i poniedziałek, praktycznie nic. Robiłam w poniedziałek test ciążowy, wyszła jedna kreska, a drugiej kreski był zarys bez koloru. Czy jest możliwość, aby przesunięcie i taki czas okresu wskazywał na ciąże ? Będę wdzięczna za odpowiedz attachFull921824
Ps. Planuje zrobić jeszcze jeden test ciążowy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jasne, mam tego świadomość. Myślałam, ze może któraś dziewczyna miała podobnie, spóźniony okres, który trwa 3 dni.. czy może to być oznaka ciąży .
 
Jasne, mam tego świadomość. Myślałam, ze może któraś dziewczyna miała podobnie, spóźniony okres, który trwa 3 dni.. czy może to być oznaka ciąży .
To może być wiele rzeczy. Nie każde krwawienie to miesiączka ale i skąpe nie oznacza ciąży tylko. Opcji wiele. Zrób badania to część z nich wykluczysz lub potwierdzisz.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry