reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Migreny w ciąży

SierraP

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Grudzień 2019
Postów
3 558
Cześć!
Jestem w 8/9 tygodniu ciąży i od 7 tygodnia mam migrenowe bóle głowy. Nigdy nie miałam migren, a teraz przychodzą 1-2 razy w tygodniu. Nie jestem w stanie iść do pracy i źle się czuję.
Czy mogę brać jakieś tabletki lub czy są sposoby żebym uniknęła migren?
 
reklama
Cześć!
Jestem w 8/9 tygodniu ciąży i od 7 tygodnia mam migrenowe bóle głowy. Nigdy nie miałam migren, a teraz przychodzą 1-2 razy w tygodniu. Nie jestem w stanie iść do pracy i źle się czuję.
Czy mogę brać jakieś tabletki lub czy są sposoby żebym uniknęła migren?
Uniknąć to się chyba nie da... Ale jeżeli ktoś zna takie sposoby to chętnie bym spróbowała. Mnie też raz w tygodniu dopada migrena, jak już naprawdę nie daje rady do biorę paracetamol. Zazwyczaj przechodzi ale też nie zawsze. Staram się nie brać więcej jak 500mg. Lekarz mi mówił że mogę wziąć jednoeazowo 1000mg ale ja się boję. Gdy dopada mnie migrena robię wszystko żeby przeszło bez tabletki. Kładę się w zaciemnionym pomieszczeniu, w całkowitej ciszy A na głowę kładę chłodny kompres i też pomaga.
 
Do góry