reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Mikołajowy serwis :-)

Asiołek

Mama Mai i Oliwki :)
Rozwiązania
0
Ok ponieważ już mam wiekszosc prezentów (nie wszystkie) - niektóre narazie sa pomysłem a niektóre już zakupione :-) podziele sie z Wami z nadzieją na to, że zrobicie to samo - może coś od kogoś sciągnę :-)

Nasze Mamy dostaną po kalendarzu i albumie oczywiscie ze zdjeciami Majki http://www.allegro.pl/show_item.php?item=73586359
Tato i Tesc dostaną komplet kosmetyków z avonu (żel pod prysznic krem na podrażnienia i pianka w żelu)
starsza siostra Aneta dostanie z avonu (torebke rekawiczki i pasek)
starsza siostra Marzena z Mężem dostaną puzzle http://www.allegro.pl/show_item.php?item=73395036 i złotą edycje Heroes III
Brat Meza z Żona też dostaną te same puzzle, i jeszcze jakieś kosmetyki
Nie wiem jeszcze co kupie Siostrzeńcowi ma 6 lat myślę o globusie:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72531655
ale wiem, że w liscie do mikołaja zazyczył sobie Bionicle :-)
Maluch jest rozpuszczony i dostał chyba już wszystko co tylko można także ...
Zostaje mi jeszcze maz najstarszej siostry - kompletnie nie mam pomysł

reklama

Asiołek

Rozwiązania
0
Dziewczyny a co dostaną od Mikołaja Wasi Mezowie i Wasze pociechy??????

AgaR.

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Mój mąż dostanie taki krawat świateczny z pozytywką

Napewno coś jeszcze ale jeszcze nie wiem co ;D ;D ;D...
Natanek dostanie miedzy innymi to

A moi rodzice i teściowie i nasi dziadkowie takie zegary

AgaR.

Rozwiązania
0
Asiołku] normalnie chyba jesteśmy nadgorliwe ;) widocznie reszta jeszcze nic nie kupiła ba nawet chyba jeszcze nie zaplanowała ;D
A ja chyba się jutro zabiore za robienia kalendarzy z bobasami...

Asiołek

Rozwiązania
0
No i kupiłam już puzzle :-) na allegro i bionicle Siostrzeńcowi :-) 4 opakowania :-)

Ja nadgorliwa jestem pod tym wzgledem, że boje sie zwalenia wszystkiego na czas przedswiateczny.... boje sie braku kasy i czasu :-) dlatego niektóre rzeczy kupilam już w listopadzie :-)

AgaR.

Rozwiązania
0
hihi Asiołku ja tez tak robie.W zeszłym roku kupowałam przed samymi świetami i myślałam,ze mnie trafi ::)
Wolę być nadgorliwa:)
A chrześniakowi na pierwsze urodzinki sprawilam Garnuszek na klocuszek(fajna zabawka,godna polecenia)

reklama

Asiołek

Rozwiązania
0
zamowiłam już przez allegro wiekszosc prezentów :-) Szfagier dostanie maske do pływania :-) Zostało mi jeszcze obrobke do zdjec zrobić i kupic 2 albumy i wyslac cyfrowe do wywołania :-) i już bede miała prezenty dla Mamy i teściowej :-)

Na allegro widzialam dużo fajnych zabawek ale nie moge sie zdecydować.... chciałabym mojej Niuni kupić coś naprawde odlotowego... ale musiałabym an to wydac minimum 400 zł...

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
B Lublin 5

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry