reklama
  1. Uwierz, że jesteś ok. Masz prawo mieć gorszy dzień, masz prawo czuć się zmęczona i popełniać błędy. Najważniejsze, że masz prawo być z siebie dumna. Razem z Dove świętujemy Dzień Mamy Świętuj z nami. Konkursowo/

Wybierz zabawkę, która uszczęśliwi twojego maluszka Konkurs/

Zamknij powiadomienie

Mikołajowy serwis :-)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2005' rozpoczęty przez Asiołek, 1 Grudzień 2005.

1. Asiołek

Asiołek Mama Mai i Oliwki :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ok ponieważ już mam wiekszosc prezentów (nie wszystkie) - niektóre narazie sa pomysłem a niektóre już zakupione :-) podziele sie z Wami z nadzieją na to, że zrobicie to samo - może coś od kogoś sciągnę :-)

Nasze Mamy dostaną po kalendarzu i albumie oczywiscie ze zdjeciami Majki http://www.allegro.pl/show_item.php?item=73586359
    Tato i Tesc dostaną komplet kosmetyków z avonu (żel pod prysznic krem na podrażnienia i pianka w żelu)
    starsza siostra Aneta dostanie z avonu (torebke rekawiczki i pasek)
    starsza siostra Marzena z Mężem dostaną puzzle http://www.allegro.pl/show_item.php?item=73395036 i złotą edycje Heroes III
    Brat Meza z Żona też dostaną te same puzzle, i jeszcze jakieś kosmetyki
    Nie wiem jeszcze co kupie Siostrzeńcowi ma 6 lat myślę o globusie:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72531655
    ale wiem, że w liscie do mikołaja zazyczył sobie Bionicle :-)
    Maluch jest rozpuszczony i dostał chyba już wszystko co tylko można także ...
    Zostaje mi jeszcze maz najstarszej siostry - kompletnie nie mam pomysł

2. Asiołek

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny a co dostaną od Mikołaja Wasi Mezowie i Wasze pociechy??????

3. reklama
  4. AgaR.

AgaR. Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mój mąż dostanie taki krawat świateczny z pozytywką[​IMG]
    Napewno coś jeszcze ale jeszcze nie wiem co ;D ;D ;D...
    Natanek dostanie miedzy innymi to[​IMG]
    A moi rodzice i teściowie i nasi dziadkowie takie zegary[​IMG]

5. AgaR.

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Asiołku] normalnie chyba jesteśmy nadgorliwe ;) widocznie reszta jeszcze nic nie kupiła ba nawet chyba jeszcze nie zaplanowała ;D
    A ja chyba się jutro zabiore za robienia kalendarzy z bobasami...

6. Asiołek

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No i kupiłam już puzzle :-) na allegro i bionicle Siostrzeńcowi :-) 4 opakowania :-)

Ja nadgorliwa jestem pod tym wzgledem, że boje sie zwalenia wszystkiego na czas przedswiateczny.... boje sie braku kasy i czasu :-) dlatego niektóre rzeczy kupilam już w listopadzie :-)

7. AgaR.

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    hihi Asiołku ja tez tak robie.W zeszłym roku kupowałam przed samymi świetami i myślałam,ze mnie trafi ::)
    Wolę być nadgorliwa:)
    A chrześniakowi na pierwsze urodzinki sprawilam Garnuszek na klocuszek(fajna zabawka,godna polecenia)

8. tofinek

tofinek Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  9. Karin

Karin Lipcowe Mamy'05

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  10. reklama
  11. AgaR.

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Karin fajniutka ta zabawka!

12. Asiołek

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    zamowiłam już przez allegro wiekszosc prezentów :-) Szfagier dostanie maske do pływania :-) Zostało mi jeszcze obrobke do zdjec zrobić i kupic 2 albumy i wyslac cyfrowe do wywołania :-) i już bede miała prezenty dla Mamy i teściowej :-)

Na allegro widzialam dużo fajnych zabawek ale nie moge sie zdecydować.... chciałabym mojej Niuni kupić coś naprawde odlotowego... ale musiałabym an to wydac minimum 400 zł...

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie