reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mikołajowy serwis :-)

reklama
Karin fajna ta zabawka tylko troche przesadzili z cena jeszcze przesyłka taka droga. Oj przesadzili.
Asiołku fajowy ten wózek ja też bym taki chciała, mam doła jak patrze na ten swój żałuję ze kupiłam wielofunkcyjny, bo miałabym teraz nowy i nikt by się nie czepiał. Ale nic ja na lato i tak kupie jakiś lekki spacerowy.
 
To jeszcze cos ekstramalnego ;) ;D.Wczoraj weszłam do sklepu dzieciecego w King Crosie Dorian zobaczyl tam cudnego slonia,ktory zajol by moze pol pokoju ale byl swietny...Pytamy o cene :o :o :o O0 11 tysięcy o wlasnie taki
c_af_1.jpg

A pani widzac nasze miny mowi ale mamy takiego lwa tanszego
c_af_0.jpg
za 2,800 ;D ;D ;D
 
my Tymulowi chcielismy kupic takie autko do spania ale to jeszcze nic pewnego..
B00000IRXD.16._SCLZZZZZZZ_SS384_.jpg

pewnie kupimy ten do przechowywania zabawek...
B00097I2E0.16._SCLZZZZZZZ_SS384_.jpg


no i oczywiscie musi byc tez prawdziwe autko ale jeszcze nie mam nic konkretnego na oku
 
reklama
dla Gabci chcialam cos takiego
B0007WX116.16._SCLZZZZZZZ_SS384_.jpg


plus jakies dziewczece ciuszki itd

no i czeka nas zakup tego cuda
B000AMALKC.16._SCLZZZZZZZ_SS384_.jpg


i wszystko inne do uzgodnienia z mikolajem 
 
Do góry