reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miovelia Pro

Sandra1998

Aktywna w BB
Dołączył(a)
26 Kwiecień 2022
Postów
93
Hej dziewczyny,
mam PCOS i IO.
Stosuje Metformax i brałam również Ovarin.
Ovarin skrócił mi cykle :)
Jednak bez ciąży.
Od dzisiaj zaczęłam stosować miovelia pro.
Czy któraś z was również stosuje miovelia i podzieli się opinią na ten temat? :)
 
reklama
Wcześniej próbowaliśmy sami bez żadnych wspomagaczy, ale 7 miesięcy nic się nie zadziało. Potem mieliśmy przerwę i jak znowu postanowiliśmy się starać to już poszłam do lekarza i dostałam na początek tylko to. Może to przypadek, może nie, nie wiem, ale udało się od razu, aż oboje byliśmy w szoku 😊
A i jak byłam w szpitalu to leżała ze mną dziewczyna, która też szybko zaszła jak zaczęła to stosować.
 
Nie mam stwierdzonego pcos ani io
Leczę się tylko na niedoczynnosc tarczycy
4 miesiące starań bezowocnych, w 5 cyklu zaczęłam stosowac Miovelię Pro i zaszłam.
Tak jak moja poprzedniczka - niczego wcześniej nie stosowaliśmy, nie wiem czy to przypadek czy nie ale się udało.
 
Wcześniej próbowaliśmy sami bez żadnych wspomagaczy, ale 7 miesięcy nic się nie zadziało. Potem mieliśmy przerwę i jak znowu postanowiliśmy się starać to już poszłam do lekarza i dostałam na początek tylko to. Może to przypadek, może nie, nie wiem, ale udało się od razu, aż oboje byliśmy w szoku 😊
A i jak byłam w szpitalu to leżała ze mną dziewczyna, która też szybko zaszła jak zaczęła to stosować.
Nie mam stwierdzonego pcos ani io
Leczę się tylko na niedoczynnosc tarczycy
4 miesiące starań bezowocnych, w 5 cyklu zaczęłam stosowac Miovelię Pro i zaszłam.
Tak jak moja poprzedniczka - niczego wcześniej nie stosowaliśmy, nie wiem czy to przypadek czy nie ale się udało.
A czy stosowałyście Miovelia pro od 1dc?
Ja jestem po @ i zaczęłam dopiero zażywać ten suplement diety w 8dc. Stosuje go już 4dni.
Nie wiem czy jakieś zmiany będą odczuwalne dla mnie po tych kilku dniach. A wy jak miałyście, pamiętacie ? :)
 
Przy PCOS i IO stosowałam miovelię przez pół roku. Po tym czasie ginekolog powiedziała, że mam się postarać do 25 roku życia z dzidzią. Udało się w pierwszym cyklu. Przed stosowaniem miovelii miałam bujne życie i żadnej wpadki 😅 więc myśle, ze bardzo w tym pomogła
 
A czy stosowałyście Miovelia pro od 1dc?
Ja jestem po @ i zaczęłam dopiero zażywać ten suplement diety w 8dc. Stosuje go już 4dni.
Nie wiem czy jakieś zmiany będą odczuwalne dla mnie po tych kilku dniach. A wy jak miałyście, pamiętacie ? :)
Tak, od 1dc a owulację miałam w 13dc ale gwarancji Ci dać nie mogę, ze to akurat dzięki temu suplementowi zaszłam w ciążę :) Jednak spróbować nie zaszkodzi.
 
reklama
Przy PCOS i IO stosowałam miovelię przez pół roku. Po tym czasie ginekolog powiedziała, że mam się postarać do 25 roku życia z dzidzią. Udało się w pierwszym cyklu. Przed stosowaniem miovelii miałam bujne życie i żadnej wpadki 😅 więc myśle, ze bardzo w tym pomogła
Ja zaczęłam brać jakoś po miesiączce, na pewno nie od początku cyklu. A owulację miałam dopiero koło 26 dc.
A czy podczas suplementacji miałyście dietę ? :)
 
Do góry