reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko HiPP dla noworodka bez podgrzewania?

Mi098

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
24 Październik 2021
Postów
38
Czy podawaliscie dziecku mleko modyfikowane HiPP bio complet 2 bez podgrzewania?
W szpitalu w którym jestem tak praktykują i zastanawiam się czy malucha nie będzie bolał brzuch? można podawać mleko bez podgrzewania?
 
reklama
Moje dziecko było w szpitalu dokarmiane innym mlekiem modyfikowanym, ale tak, było bez podgrzewania, prosto z tych gotowych małych buteleczek. Położne dokręcały do nich smoczki i tak karmiło się dzieci.
 
My w szpitalu dostawaliśmy mm Nan Opti Pro 1 - były to jednorazowe buteleczki ze smoczkami. I także nie były podgrzewane, były w temperaturze pokojowej 🙂
 
Mleko w temperaturze pokojowej nie szkodzi. Ja nigdy nie podgrzewalam dzieciom mleka. Z prostego powodu, dużo z nimi podróżuje i nie miałam ochoty bawić się podgrzewaczem czy targać ze sobą termos.
Pily mleko w temperaturze pokojowej i oboje zyja.
 
Podawałam mm w temp pokojowej. Zresztą noworodkowe nie miały podgrzewacza i wszystkie dzieci jadły w tej samej temp.
 
Czy podawaliscie dziecku mleko modyfikowane HiPP bio complet 2 bez podgrzewania?
W szpitalu w którym jestem tak praktykują i zastanawiam się czy malucha nie będzie bolał brzuch? można podawać mleko bez podgrzewania?
U nas był nan jeśli się nie mylę w małych buteleczkach w temp pokojowej nie zaszkodziło maluszkowi także spokojnie możesz podać.
 
Pierwszej córce podgrzewalam i sprawdzalam termometrem czy ma idealne 38 st. Przy drugim dziecku mi sie nie chce :D biore pierwsza lepszą wode, zasypuje nanem, mieszam i gotowe. Syn pożera aż się trzęsie tak mu smakuje :D
 
reklama
Takie specjalne buteleczki 90-120-200 ml zamykane próżniowo nie muszą być podgrzane, w szpitalu mleczko podaje się właśnie bezpośrednio z takiej buteleczki, bo jakby nic nie trzeba rozrabiać, a na mleku w proszku jest wyraźna instrukcja, że mleko przed podaniem ma mieć temp. 37 stopni, więc wodę podgrzać trzeba, ja podgrzewam źródlaną w podgrzewaczu w kilka min, nie czekam aż mi z czajnika ostygnie, bo to dłużej trwa
 
Do góry