reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko modyfikowane

Mamaona

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Maj 2018
Postów
1 299
Cześć! Moja 2mc córeczka jest na mleku hipp combiotik. Do tej pory jadła co 3-4 godziny, ale od paru dni domaga się jedzenia nawet co 1,5-2h. Czy uważacie że powinnam zmienić mleko na bardziej sycące/kaloryczne (o ile jest takie) czy może to mieć związek ze skokiem rozwojowym? Dziękuję za odp
 
reklama
Rozwiązanie
Moja córka miała tak przez pewien czas, w którym miesiącu to już nie pamiętam. Ale też jadła co godzinę lub dwie i wypijała o wiele mniej niż do tej pory. Po około trzech tygodniach zaczynała jeść już normalnie a nawet miarkę mleka więcej musiałam już robić. :)
jesli malej nic po tym mleczku nie dolega to ja bym przeczekala bo z takimi maluchami to tak bywa ze sie czesto cos zmienia takze nie jest powiedziane ze pojutrze nie wroci do starego schematu. Widze jak sie niektore dzieciaczki mecza z powodu niedojrzalego ukladu trawiennego takze dla mnie byloby najwazniejsze ze dziecko jest spokojne.
mala zapewne zjada male porcje i przeez to czesciej?
spotkalam sie z roznymi opiniami, podobno sie juz teraz tak rystrykcyjnie co do ilosci zjadanego mleka naraz jak i okreslonego czasu nie podchodzi . a indywidualnie do danego dziecka
zaznacze ze karmie piersia takze jedynie dziele sie wlasnymi obserwacjai co do karmienia mm przez inne mamy
 
jesli malej nic po tym mleczku nie dolega to ja bym przeczekala bo z takimi maluchami to tak bywa ze sie czesto cos zmienia takze nie jest powiedziane ze pojutrze nie wroci do starego schematu. Widze jak sie niektore dzieciaczki mecza z powodu niedojrzalego ukladu trawiennego takze dla mnie byloby najwazniejsze ze dziecko jest spokojne.
mala zapewne zjada male porcje i przeez to czesciej?
spotkalam sie z roznymi opiniami, podobno sie juz teraz tak rystrykcyjnie co do ilosci zjadanego mleka naraz jak i okreslonego czasu nie podchodzi . a indywidualnie do danego dziecka
zaznacze ze karmie piersia takze jedynie dziele sie wlasnymi obserwacjai co do karmienia mm przez inne mamy
Robię jej 120 (na opakowaniu tylke mniej więcej dla dziecka w tym wieku) czasem zjada całą butelkę czasem trochę zostawia.
 
Moja córka miała tak przez pewien czas, w którym miesiącu to już nie pamiętam. Ale też jadła co godzinę lub dwie i wypijała o wiele mniej niż do tej pory. Po około trzech tygodniach zaczynała jeść już normalnie a nawet miarkę mleka więcej musiałam już robić. :)
 
Rozwiązanie
Do góry