reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko modyfikowane

Michalina1993

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Grudzień 2017
Postów
169
Od jakiegoś czasu próbuje odstawić od cycka 10 miesięcznego synka. W ciągu dnia próbuje mu dawać mm Bebilon Profuture 2. Daje mu na jeden raz ok 180ml. ale niestety wypija tylko z tego ok 40ml [emoji22] Niewiem jak go przyzwyczaić do tego. W ciągu dnia on nie woła o cycka czy coś takiego. Cały bidonik wody może wypić ale mleko to tylko w małej ilości. Myślałam że zmienić mu mleko na inną firme ale niewiem czy to ma jakiś sens. Jakieś rady ?
 
reklama
Dziewczyny gdzie mają najlepsze ceny na mleko? siostra ma wcześniaka i wiem że dosyć sporo za te mleko które jej pediara zalecił płaci, znalazlam w DOZ bebion nenatal premium dla wcześniaków, myślicie że będze ok jako zamiennik? za 400 g niecłe 33 zł, jej kosztuje dużo więcej.
 
reklama
Dziewczyny gdzie mają najlepsze ceny na mleko? siostra ma wcześniaka i wiem że dosyć sporo za te mleko które jej pediara zalecił płaci, znalazlam w DOZ bebion nenatal premium dla wcześniaków, myślicie że będze ok jako zamiennik? za 400 g niecłe 33 zł, jej kosztuje dużo więcej.
Myślę że jeżeli pediatra zalecił takie mleko to tak na własną rękę nie za bardzo zmieniać tylko dlatego że cena jest o wiele niższa. Najlepiej niech się skontaktuje z pediatrą.
 
Do góry