reklama

mleko sojowe zamiast mleka krowiego

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez elfica, 25 Październik 2007.

1. elfica

elfica elfica

Drogie Mamy

Prawdopodobnie mój synek ma skazę białkową ale jeszcze nie jest stwierdzona. Mleka bardzo mało piłam, codziennie tyci do kawy a jednak coś się zaczęło dziać a do tego śluz w kupie jest. Chciałam zapytać czy któraś z Was pije może w takim przypadku mleko sojowe czy taka zmiana coś da czy mam takiego melka też nie próbować :( uwielbiam melko i wszystko co z nim można jeść i się tym załamuję :(

2. rosmerta

rosmerta Mama Hubka - lutówka'07

ponoc mleko sojowe tez może uczulać wiec lepiej narazie sobie odpuścić - ja prawie 8 miesięcy byłam na diecie bez mleka i jego przetworów i bez jajek i uwierz mi mozna sie przyzwyczaić i zyc bez tych produktów - dla maluszka wszystko, więc głowa do góry

3. reklama
  4. tulipanek

tulipanek Fanka BB :)

Rosmerta ma racje,ze mleko sojowe rowniez uczula.Po prostu powstrzymaj sie od jedzenia takich rzeczy,ale niech lekarz zapisze ci tabletki zebys odwapnienia nie dostala.Nie pociesze cie tym,ale moja znajoma jak karmila synka ze skaza to pila...nuramigen:rofl2:,fujj

5. rozalka

rozalka Lutówkowo-sierpniowa mama

Mój synek też ma skazę białkową i alergię na jajka.Z mlekiem sojowym radzę ostrożnie,ale warto spróbować,niektóre dzieci nie reagują na nie alergicznie.Ja wypijam troszkę i jadam deserki sojowe Alpro i nic małemu nie jest.Trwa to juz ponad osiem miesięcy.:tak:

Rozsądne ilości,ponieważ może się maluszek uczulić.:tak:
    Acha,i wiem,że inne lutowe (2007) mamusie z dziećmi "bezmlecznymi" piły mleko sojowe i jego przetwory.
    Z preparatów wapniowych polecam Osteovit lub Calperos1000..

Poleć forum