reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko sojowe!

No wlasnie wiem z tym mlekiem sojowym narazie ostroznie. Ale z ta reakcja na krowie to jestem pewna w 100% ze od tego, bo kichal ,kaszlal moze z 5 min po zjedzeniu, za kazdym razem kiedy mu podawalam:sorry2:
 
reklama
Alergia na pokarmy przejawia się raczej wysypkami i problemami brzuszkowymi...

No i danonki... :confused2:

A po jogurcie naturalnym, albo kefirze też się mu się tak dzieje?
 
Mleko sojowe jest polecane dla dzieci uczulonych na składniki mleka krowiego. I choć sojowe ma inne białka i cukry, to - choć rzadko - są na nie uczulenia. Trzeba to po prostu sprawdzić.
 
Na razie jestem w trakcie tłumaczenia i zbierania materiałów, ale jak opublikuję informacje o związku soi z alergiami, to dam znać.
 
Ja karmię mlekami sojowymi, ryzowymi, czy migdałowym. Robię je sama w domu, poszukaj przepisów na google, wychodzi taniej i zdrowiej,a synek je woli bardziej od krowiego :)
 
reklama
u mnie cała rodzina pije mleko sojowe, tylko że w Polsce jeszcze ciezko dostać dobre mleko, bo w wiekszosci to napoje i zawieraja konserwanty
 
Do góry