reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MLEKO ?

Mnie ostatnio brzusio swedział jak nic i chyba znowu mi wybił w ciągu tygodnia
jejku jak ja bede wygladac w 9 miesiacu ? Jak posmarowałam mocno mustelą to swedzenie przeszło
ponoć skóra sie naciaga i dlatego swedzi!!
 
reklama
Antares jak ci dużo tej siary wycieka to kup sobie wkladki laktacyjne. Wkladasz w stanik i po kłopocie - nawet wycierac nie trzeba, tylko zmieniać co jakiś czas. polecam takie gerbera (w niebeiskim pudełku), albo jak masz dostęp to mothercare (to były jedne z lepszych i o dziwo tańszych wkladek jakie znalazłam) a i tak wkladeczki przydadzą sie w lutym i marcu i kwetniu i oby jak najdłużej :laugh:
 
O tak, Gerbera używała moja siostra i musi przyznać, że były świetne - a u niej problem był dość duży :)

No u mnie na razie wszystkiego brak, ale wkładki już zakupione, Gerber wlasnie :D
 
hehehe, Antares mi siara wyciekła po raz pierwszy jakiś miesiąc temu :) nic z tym nie robie, czasami widzę że w nocy musiało nieźle sikać bo mam takie żółtawe plameczki na koszuli nocnej w okolicy sutków :p
 
Hmm.... ja jeszcze nie mam takich objawów.

Podobnie z wyglądem piersi są duuuże po 102 cm a było 94 ;D żyłki na piersiach ale brodawki jeszcze nie są zbyt ciemne i wzgórki mondgomerego też jeszcze nie są aż tak wypukłe. ;)
Mam nadzieję ,ze będę miała wystarczasjacą ilość mleczka by wykarmić moje szczęście - u mnie w rodzinie niestety pokarm szybko zanikał kobietom i był mało treściwy - NO ZOBACZYMY ;D
 
u mnie tez jeszcze nie ma siary,a piersi ooooggggrooomnnne!!!!hihihi jak krowka dojna wygladam
GRATULUJE MAMUSIU ANTARES POKARMU
 
Rybka podono pokarm jets głównie w głowie a nie w piersiach. Zdarzają sie tylko pojedyncze przypadki, że kobieta nie ma pokarmu. Ja przy Matusi mialam maleńkie brodawki, sutki praktycznie płaskie. Kilka strasznych dni, kiedy maly nie chcial jeść, mnie piersi bolaly, ale jakoś się udało. Więc głowa do góry bedzie dobrze.
U mojego męża w rodzinie jest dziewczyna, która 2 swoich chłopaków karmiła po miesiąc bo nie bylo pokarmu. Jak po 8 latach urodziła córę, to pokarmu starczyło na 3 lata.
Ja u siebie widze, że brodawki też teraz strasznie duże i sutki wystające, więc mam nadzieję, że nie będzie wiekszych problemów. bo tak mi sie marzy jakieś 1,5 roku karmienia ::)
 
misia_q pisze:
hehehe, Antares mi siara wyciekła po raz pierwszy jakiś miesiąc temu :) nic z tym nie robie, czasami widzę że w nocy musiało nieźle sikać bo mam takie żółtawe plameczki na koszuli nocnej w okolicy sutków :p

Misia wiesz co moja kumpleka mówiła,z ę to sie cieżko spiera z białej bielizny. Ja planuję zakup wspomnianych wkładek z tym, ze u mnie to jest bardzo malutko póki co - kilka kropelek.


 
wiesz co u mnie się to wszystko ładnie spiera :) przynajmniej na razie :)

Czy Wam też ostatnio znowu piersi zaczęły rosnąć? Jeju, masakra, mam piersi pokryte siateczką niebieskich ŻYŁ, brodawki brązowe jak u murzynki no i strasznie bolą :( musiałam zdjąć ostatnio stanik bo mnie tak wszystko uwierało...
 
reklama
u mnie troszeczke rosną z 111 na 113 ostatnio ale nie bola.Sutki ciut ciemniejsze ale nie za bardzo. Za to brzuch jakby przestał rosnąć.O rany - a jak cos nie tak z Bejbisiem????????????????? Boshe ja już zaczynam schizować........Ratunku.
 
Do góry