reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MLEKO ?

Moje piersi też rosną etapami, nie bolą wcale, ale żyłek też mam sporo, brodawki ciemne i duze, pełno gruczołów montgomerego
a brzusio tez jakos etapami rośnie mężuś zauważył że ostatnio mnie jakoś "wybiło" ;D kurcze już pod piersiami zaczyna si emoj brzucholek
nawet klienci którzy nas odwiedzali non stop zaczynają nam gratulować bo już widać ciąże :) yuppi!!!
 
reklama
a moj brzuszek zupelnie przestal rosnac... taki, jaki pokazalam Wam na zdjeciu mam juz od dluzszego czasu.... jak sie pokazal to na tamten tydzien ciazy (chyba cos ok. 10) wydawal mi sie ogromny....
Wczoraj bylam u rodzinki... i moja babcia, jak sie dowiedziala, ktory to juz tydzien, to stwierdzila, ze jestem za chuda i mam za maly brzuszek... i tak jakos powialo groza z jej miny ;-(
 
Kira ja mam nadzieje, ze u nas bedzie tak jak Dziewczyny mówią - rośnie "pulsująco" :) Bądżmy dobrej mysli. Ja sobie myślę, ze gdyby coś było nie tak, to bym sie nie czuła tak dobrze jak sie czuje no i by mi nic nie leciało z sysolków ;)
 
Antares Ty kobitko to masz już kolejny znak od swojego organizmu że sie do roli mamy przygotowuje :) a więc nie panikujecie
lasencje jak sie obudzicie pewnego ślicznego ranka i wam brzusie wywalą to tylko sie same do siebie uśmiechniecie!! ;)
 
Ja zauwazyłam żę od pewnego czasu wydziela sie mi tak zwana"siara":-) szkoda żę nie mleczka bo męzuś już chodzi za mną:-)
 
U mnie piersi coraz większe, brodawki tyż ale nic nie leci póki co
i to mnie wcale nie martwi po ciąży ponoć nie da sie chodzić bez wkładek laktacyjnych
tak nam bedzie mleczko wyciekało no i spanie w biustonoszu :mad: makabra
 
Mi brzunio rośnie również etapami ;D cycoszki jeszcze przybyły jakiś 1-2 cm więc mam już 102-103 cm a miałam 94 cm ;D ;D Pełno żyłek ale brodawki nadal nie są zbyt ciemne - siary na razie niet ale jeszcze jest czas. Wczoraj troszkę swędziały ale póki co nie bolą ;D
 
Dziewczyny, ja tu tylko goscinnie, bo z marcowek jestem, ale pierwszy raz slysze o gruczolach montgomerego.Co to jest i jak wyglada?
 
reklama
Do góry