reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MLODE MAMY!!!

ewunia1987

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
6 Listopad 2005
Postów
133
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Czesc mam juz 19 lat zaszlam w ciaze jak mialam 18 lat bardzo sie balam tego co bedzie :)
Ale teraz jest wszystko wporzdku bardzo jestem zadowolona jestem juz 31 tygodniu i wiem ze na 100% bede miala synka-Kacperka ;) :laugh:
Piszcie o swoich problemach jakos sobie damy rade.
Pozdrawiam
 
reklama
Ewuniu obawiam sie ze jestes wsrod nas najmlodsza ;D Wszystkie mamy starsze , a ja to juz wogole, babcia posrod mam :D :D :D
 
nio ja jestem starsza od Ciebie.. o rok.. mialam rodzic na 2 lipca.. jesli chcesz poklikac to pisz.. chcetnie z Toba poklikam :)
 
ewunia1987 ja też jestem dużo strasza od Ciebie, ale czuję się młodo i piszę w tym wątku ;D Asia, Ty babcia??? Nie wierzę :laugh:
 
Stworzylam ten watek po dzis dostalam email od dziewczynyktóra jest w ciazy.
Napisala mi " jestem przerazona moja ciaza...Ktora zreszta nie jest potwierdzona na 100%..."
Napisala ze brakuje takiego watku dla mlodych mam a kiedys byl!! :)
 
no ja mam 25 i ciagle jeszcze na studiach wiec i tak polowa rodziny na wiesc o ciazy wpadla w histerie prawie ;) zupelnie jakbym miala 14lat hehe
a u mnie instynkt macierzynski buzowal na maksa no i jakos wyszla z tego dzidzia :D
jedyny problem to ze maz musial sie przeprowadzic do Belgii, a ja nie moge dorabiac jako kelnerka, ale przynajmniej mnie to mobilizuje do bardziej ambitnych form zarobkowych ;D zwiazanych z moim zawodem, a mezus biedak musi sie uczyc jezyka belgow hehe
 
A ja mam 30 lat i dawno temu rzucilam studia , wyjechalam , wrocilam , wyszlam za maz, Eliaszek w drodze , a w przyszlym roku znow zaczynam studiowanie i bardzo mi z ta mysla dobrze ;D !! Czuje ze odzyje, pewnie juz nie pojde na dzienne ale ja uwielbiam samodyscypline i samodzielna nauke wiec oby szybko czas lecial !!! :D
 
reklama
- Ja mam 24 lata - i czuje sie jak smarkaty gówniarz ;D :p - i wczoraj do meza mówiłam, ze kiedyś wydawło mi sie , ze po 20 człowiek - powaznieje..i nie w głowie mu szalone pomysły..itd..a tu - sama mam tyle - (choć czasem mówiac ile?- odpowiadam -" dwadziescia pare- chyba?- nooo-- to juz 24 " :)- Co do studiów - niby kończę..ale w planach mam rozpoczęcie nowego kierunku(może..cos dalej..?:)
 
Do góry