reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode Żonki :D

reklama
swiecilo slonce chcialam sie zbierac na dwor i nagle sie ciemno zrobilo eh

tu jest film jak Jas "mruczal"

12092012 - YouTube

widzialam filmik :szok:
nie spotkalam sie jeszcze z czyms takim :szok::szok:
i przez te ''mruczenie'' byl jedna noga w grobie i jeszcze mu cos bylo ??
Wika twoje chlopaki w takim wieku,ze na nude pewnie nie narzekasz :-D,ale pamietaj ze dzieci szybko rosna ;-)
MamaBoo odezwij sie :tak:
 
Witam :-)
Jakoś ostatnio czasu brak na pisanie. Teraz jestem rano w pracy, po południu obiad, trochę cos z córcią porobię i tak czas leci. Za tydzień już koniec ferii i będę rano sama w domu to i może będę miała trochę więcej czasu.

Pod koniec tamtego tygodnia wzięłam sobie 2 dni urlopu i pojechałam z córcią do rodziców, żeby miała jakąś rozrywkę przez ferie. W mieście to zawsze inaczej, choć zimą to też jakoś nie chce się z domu wychodzić. Jedynie lodowisko udało nam się zaliczyć. No i w końcu poodwiedzałam braci, bo tak to jakoś nigdy nie mam czasu.

Pozdrawiam wszystkie :-)
 
wpadam tylko powiedziec, że Wojtek zaraził sie ospa... nie mam siły, nie mam czasu, nocka do bani... ZIEWWWWWW :-:)-(

Trzymajcie sie cieplutko :*
 
wika o ja cię!!!!!współczuje ...A Wojtuś jest jeszcze taki mały pewnie drapie się strasznie bo Igor to już duży chłopak i jemu pewnie już wszystko schodzi.Trzymaj się kochana
 
Hejka

Wika no dzieciaki sie juz chyba ogarnely, znaczy sie Hania miala na poczatek najciezej a chlopcy to wogole nic nie mowili, a Miki to juz pewnie nie pamieta go :pPP
Zdrówka dla maluszków! u mnie ospe tez mieli, najpierw jedno potem drugie, i Miki mial pare krostek ale niewiem wkoncu czy to ospa byla :eek:
tygrysek dobrze ze z malym juz ok!!
Edysiek zagladaj czesciej :-)


No i dzien zlecial kolejny... ponoc sieg znow ma dopadac :p masakra, ja chcem wiosne..... :dry:
A dzieciaki juz prawie zdrowe... na szczescie... bo juz mam dosc chorób :p
 
madlen no wlasnie nie wiedzieli co sie dzieje tak mnie nastraszyli ze jak tylko moglam wstac po cc to go sama ochrzcilam, no, ale jak sie okazalo raczej wiecej strachu bylo niz to warte
 
reklama
Do góry