reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode Żonki :D

Dzień dobry niedzielnie :-)

Ja nadal w łóżeczku leniu****ę i póki co tego nie zmieniam bo w końcu trzeba wykorzystać ostatnią wolną niedziele :-D, a pogoda dla mnie na dworze zabójcza więc dzisiaj podarujemy sobie niedzielny spacerek chyba że wieczorkiem.

Udanego niedzielnego odpoczynku.
masz rację odpoczywaj ile się da:) troszkę zazdroszczę ci takiego leniuchowania, ale jak byłam w ciąży z mała też się oszczędzałam:D
 
reklama
witam u nas dziś słonecznie i ciepło
wczoraj grillowaliśmy i dziś też mamy zamiar.
Ja dziś wreszcie zrobie mojemu m piernika bo przez tydzień sie domagał ale dziś już mam przygotowane wszystko i mu zrobie:-p niech nie marudzi
miłej niedzielki
 
Cześć wszystkim żonom!
Ja się tam młodą żonką nie czuję, raczej troszkę starszawą (oj, latka lecą), ale co tam. Grunt, żem młoda duchem!
Maminka :-)

Hmmm, a czemu bez sygnatury? Muszę nad tym popracować...
 
Kochane, ale szalejecie z wpisami! :-) Nie nadążam czytać ;-)
Dziś mam troszkę czasu dla siebie bo M. zajmuje się małą, mogłam pospać do 10 - szaleństwo wiem! Zrobił obiadek a teraz się szykujemy i wychodzimy na mega długi spacerek :-)
Jak jak uwielbiam niedziele|!
Pozdrawiam i życzę udanego popołudnia wszystkim Mamuśkom i do zobaczenia wieczorkiem...
 
witam !!
poczytalam,ale tyle tutaj na klikane,ze sie pogubilam.wczoraj byli u nas znajomi,wpadli na kawke,a chlopaki troche popiwkowali.malz tak krzyczal,ze sie poprzytulamy,ale jak poczul poduszke,to odplynal jak male dziecko:-D.jeszcze wszyscy u mnie spia,a ja juz od godziny buszuje.ogarnelam troche chalupke na dole,zeby ich nie obudzic i teraz mam czas kawke.:tak:

Ha ha Madlen ja tam nie lubię jak mój mi naobiecuje a potem któreś z nas uśnie albo jak na złe dziewczyny nie chcą spać.

Witam wszystkie nowe żoneczki :-)

Kokusia nas czeka też zakup wyprawki do przedszkola, ale czekamy aż dostaniemy listę co i jak.

Julita ja niby mam rodzinę nad morzem dość bliską i częściej oni są na Mazowszu niż ja u nich.

Neila trzymam kciuki za odcinanie pępowiny

Miłej niedzieli my się wybieramy z ciastem do babci na herbatkę ;-)

No my tez jeszcze nie mamy żadnej listy. W sumie to dopiero niedawno okazało się że przedszkole jednak będzie. Na szczęście jeszcze pamiętam co kupowaliśmy Martynce do przedszkola wiec kupujemy podobnie a resztę dokupi się we wrześniu.

u nas miał byc spacer na Elbę ,grzybki i łowienie rybek ale pogoda deszczowa :(

mam nadzieje że się poprawi bo nie chce nam się w niedziele siedzieć w domu . chcieliśmy razem z mała i naszym przyjacielem cos porobić a tu dupa

śniadanko zrobiły chłopy ,obiadu tez nie robie - mrozonka :p dzisiaj mam leniucha i nie chce mi się w garach siedziec

Ale Ci dobrze.

Dzień dobry niedzielnie :-)

Ja nadal w łóżeczku leniu****ę i póki co tego nie zmieniam bo w końcu trzeba wykorzystać ostatnią wolną niedziele :-D, a pogoda dla mnie na dworze zabójcza więc dzisiaj podarujemy sobie niedzielny spacerek chyba że wieczorkiem.

Udanego niedzielnego odpoczynku.

Oj Ty już na ostatnich nogach, masz racje leniu**** ile wlezie bo potem może być ciężko.

witam u nas dziś słonecznie i ciepło
wczoraj grillowaliśmy i dziś też mamy zamiar.
Ja dziś wreszcie zrobie mojemu m piernika bo przez tydzień sie domagał ale dziś już mam przygotowane wszystko i mu zrobie:-p niech nie marudzi
miłej niedzielki

A my w tym roku jeszcze jakoś nie mieliśmy okazji rozpalić grilla. Chyba się starzejemy.

My już obiadek zrobiliśmy, teraz odpoczywamy najedzeni. A potem mężowy przejmuje opiekę nad dziewczynkami a ja lecę na zebranko mojego stowarzyszenia i wrócę pewnie późnym wieczorkiem bo jeszcze musimy moje prawko opić z dziewczynami.
 
Kochane, ale szalejecie z wpisami! :-) Nie nadążam czytać ;-)
ja tez nie :no::-D
neila odpoczywaj jak mozesz:tak:
ja przed chwila wrocialm ze szpitala z synem,siostra wczoraj go kopnela w palec i dzisiaj jak wstal,patrze a ten ma napuchniety i fioletowy ten paluch,chcialam isc jutro do przychodni,ale nie wytrzymalam i polecialam do szpitala,na szczescie nie jest zlamany,ale mocno wybity..zlaczyl lekarz dwa palce,zakleil i teraz mlody nie moze za bardzo ta reka ruszac..wiecznie cos .
ide szykowac obiad,milego dnia :-)
 
No i d... po wekendzie heh
nad morzem jednak dzis nie bylismy bo pogoda kiepskawa
moj dzisiaj do poludnia wzor cnot wszelkich, no, ale teraz znowu mnie wkurzyl, ze mam mu kanapki do pracy robic, a co to sredniowiecze? kazdy niech sobie robi sam :-p
za tydzien to juz na pewno nad morzem wyladujemy i to we dwojke bez malej co raz bardziej sie tego obawiam czy bedzie slodko czy tez bedziemy sie klocic i sie pozabijamy, zarezerwowalam nocleg za grosze w jakiejs wiosce, 3 km od morza, ale autko na gaz jest to tyle sie podjedzie wazne, ze nocleg 50% tanszy, mam nadzieje, ze w dwa dni ze zleceniem sie uwiniemy, a trzeci polezymy na plazy o ile znowu nie bedzie padac jak dzis
neila odpoczywaj przed przyjsciem na swiat maluszka, eh gdyby tak dalo sie wysypiac na zapas heh
my tez od wrzesnia startujemy z przedszkolem na szczescie mala ma 17ego urodzinki to wyprawka bedzie prezentem kazdy cos kupi i wyprawka kompletna :tak:
ale ten watek sie rozrasta, codziennie wchodze i codziennie mam pare stron do nadrobiena, ale fajnie heh
 
wróciłyśmy właśnie ze spacerku, ale jest tak parno że boje się nocy:(że burza będzie jak ta lala
 
Witam sie poniedzielnie:-)
Musiałam tu zajrzeć jak tam mój wątek czy nie umiera, ale jak zwykle super, stronki 3 przybyły:-) :tak: Może zasłużymy na swój dział? ;-) już ja sie tym zajmę :-D
Nadrobiłam;-) Przepraszam ze nie poodpisuje ale sporo tego było a ja jeszcze spiocham troszke, do tego @ przylazła:)
Alee....
Witam nowe mamusie!!! :-)

Wczoraj bylismy u tesciów, M pomagał im przy żniwach troszke choc i tak wszystkiego nie zrobili, bo zaczelo padac.
Ogólnie w sobote,zaszaleliśmy :-D hahaha mowie wam ;-)
Niedziela spokojna:-)
A dziś.... Wyprawiłam meża juz do pracy na 6, przyszykowalam mieso na pasztet to potem zmiele, i bede piekła, bo wczoraj wieczorem dopiero gotowałam;-)
No i jeszcze obiadek zrobie i ogórki kwaszone na zime :tak: takie plany na dziś.
Dzieciaki śpią:-)
No dobra ide sie położyc;-)
Do potem!:-)
 
reklama
Wpadłam się przywitać ;-)

Właśnie wyprawiłam M i młodą z domu, obiadki dostali to ja teraz mogę poleniuchować i pospać dalej.

Julita i jak tam burza była?? Bo u nas nic nie zapowiadało takiej nawałnicy, pierwszy raz odkąd tu mieszkamy światło wariowało :szok:

Liza niezłe plany, że Ci się chce

Martusia może się nie pozabijacie, no ostatecznie możecie wrócić pogniewani :zawstydzona/y: ale pewnie będzie ok
 
Do góry