reklama

Mniam mniam- nasze zachcianki:D- co nam wolno/a czego nie- o JEDZONKU:)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2010' rozpoczęty przez Rusia, 13 Listopad 2009.

1. Rusia

Rusia DORKA:)czerwiec06lipiec10

jak juz widze zaczal sie temat jedzonka---ZACHCIANEK to moze tak osobny watek:) mozemy dzielic sie niezbednymi informacjami na tematy zywieniowe- co lubimy, czego nie..co mozemy, a czego nam nie wolno?...itd...CZYLI O JEDZONKU:)

2. Rusia

ZACZNE:-D

ja od paru dni wariuje na ptk kabanosow drobiowych i papryki surowej:-)(zreszta wszystkich warzyw - full w bulce i kabanosik-mmmmniam!

co do watrobki poruszanej na innym watku- wszystko mozna jesc, ale z umiarem...

bo tak samo zbytnio nam nie wolno ponoc jesc serow plesniowych

3. reklama
  4. bluecats

bluecats Zaciekawiona BB

to jak już zaczełam o wątróbce to dorzuce do tego goląbki :-)
    i fasolkę po bretońsku (mam juz zamówioną u mamusi )

5. yustynia

yustynia Fanka BB :)

bluecats,
    ja tą fasolkę mam jutro, a ona za mna nie chodziła, a wręcz biegała...
    i jeszcze grzybki marynowane, chlebek z cebulą, i ser camenber, a serka tego nie wolno masakra...

Polecam tą stronkę, napewno na nią trafiłyście ale podaję odnośnie tego tematu:
    nie wolno
    10 rzeczy zakazanych w ciąży Rodzina - Ciąża - Ciąża - Rodzina - Polki - Kobieta - Starania o dziecko - Przebieg ciąży - Ciążowe dolegliwości - Poród - Pielęgnacja ciała w ciąży - Zdrowie w ciąży
    powinno się:
    10 rzeczy zalecanych w ciąży Rodzina - Ciąża - Ciąża - Rodzina - Polki - Kobieta - Starania o dziecko - Przebieg ciąży - Ciążowe dolegliwości - Poród - Pielęgnacja ciała w ciąży - Zdrowie w ciąży

6. marta.s

marta.s Zaciekawiona BB

Ja dodam paczki i salate lodowa(oczywiscie nie w zestawieniu:).A od paru dni chodzi za mna sernik-skadniki juz mam -tylko upiec!!!

7. Rusia

8. kama

kama Fanka BB :)

ja ostatnio o kazdej porze dnia zapycham sie jogurtem o smaku straciatella-to jedyna ze slodszych rzeczy jaka zjadam.
    a tak to jak juz pisalam chodzi za mna lazania i pomidory w smietanie z cebulka:eek:

9. rybkabial

rybkabial Dumna Mamusia

Zachcianki to mniam mniam Pomidorki kukurydza i w sumie jeszcze nie wiem może z czasem ukażą się nowe :-D:-D:-D

10. reklama
  11. keeejt

keeejt Fanka BB :)

A ja mam ochotę na wszystko o czym tylko pomyślę. Mam wilczy apetyt, ale największą i dotąd niezaspokojoną zachcianką jest liczi. Niestety nie mogę nigdzie dostać. Wczoraj objechałam wszystkie markety w okolicach Gliwic...

12. sara211

sara211 Aktywna w BB

Ja na razie żadnych zachcianek nie mam, chyba :) Czasem mi coś przychodzi na myśl, ale jest to przeważnie rzecz bliżej nieokreślona, więc dokładnie nie wiem na co mam zachcianki. Słodkie zawsze mi smakowało i będzie, ale ogórkiem konserwowym tez nie pogardzę:-) Ale chyba jest podobnie jak w ostatniej ciąży, na śniadanie uwielbiam kanapki z dżemem.
    Pamiętam jak dziś dzień,gdy poszłam do teściowej na pierogi ruskie w 6 tygodniu ciąży, ledwo dobiegłam do toalety i od tego momentu zaczęły mi się straszliwe wymioty po kilka razy na dzień, więc jadłam tylko kromeczki z dżemem, które były najbardziej znośną dla mnie potrawą , ale je też zwracałam. I tak było do końca 4 m-ca, schudłam 3 kilo. Hmmm... no ciekawe, bo narazie mnie na heftanko nic nie bierze, a już prawie siódmy, nawet byłam dzisiaj u teściowej na pierogach ruskich, zobaczymy, może to sprowokuje ...:laugh2:
    Pozdrawiam :)

Poleć forum